INTENCJE MSZY ŚW. 21/04/2024 - 31/12/2024

Niedziela 21 kwietnia 2024 IV Niedziela Wielkanocna

9:00

++Maria i Piotr Boduszek.

10:30

pro populo 21-04-2024

12:00

++Maria i Michał Blatkiewicz, ++rodzice

Poniedziałek 22 kwietnia 2024 

17:30

+Maranna Zarębska /5/.Int kolegów i koleżanek z UG Lubiszyn.

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Wtorek 23 kwietnia 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Środa 24 kwietnia 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek. Msza odprawiana w Myśliborzu.

Czwartek 25 kwietnia 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Piątek 26 kwietnia 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Sobota 27 kwietnia 2024 

17:00

++Maria i Piotr Boduszek.

17:30

+Zygmunt Guzikowski /7/ oraz z okazji urodzin - int. Marcina.

Niedziela 28 kwietnia 2024 V Niedziela Wielkanocna

9:00

++Zofia i Józef Przybylscy.

10:30

++Maria i Piotr Boduszek.

12:00

W int. Filipa Światłowskiego z okazji urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Wtorek 30 kwietnia 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Środa 1 maja 2024 

09:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Czwartek 2 maja 2024 

18:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Piątek 3 maja 2024 

Królowej Polski - Odpust Golenice i Nowogródek Pom.

9:00

++Maria i Piotr Boduszek.

Sobota 4 maja 2024 

17:00

 

Niedziela 5 maja 2024 VI Niedziela Wielkanocna

9:00

++Łucja, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz. Marianna i Józef Nijak

10:30

 

12:00

+Bronisław Furtan

Poniedziałek 6 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Wtorek 7 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Środa 8 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Czwartek 9 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Piątek 10 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Sobota 11 maja 2024 

17:00

+Stanisława Nikodem

Niedziela 12 maja 2024 Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie

9:00

++Ludwika, Stanisław, Marian Stanisławscy

10:30

 

12:00

++Bogumił, Romana Sobczak, Zenona, Józef, Leszek Witman i Mieczysław Tomkiewicz.

13:00

+Stanisława Nikodem

Poniedziałek 13 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Wtorek 14 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Środa 15 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Czwartek 16 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Piątek 17 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Sobota 18 maja 2024 

17:00

+Stanisława Nikodem

Niedziela 19 maja 2024 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

9:00

++Ksawery Izdebski /33/, Jan i Władysława (f) Bukowicz.

10:30

 

12:00

+Maria Czeczot /13/,

13:00

+Stanisława Nikodem

Poniedziałek 20 maja 2024 

NMP Matki Kościoła

18:00

+Stanisława Nikodem

Wtorek 21 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Środa 22 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Czwartek 23 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Piątek 24 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Sobota 25 maja 2024 

12:00

I Komunia święta.

17:00

+Stanisława Nikodem

Niedziela 26 maja 2024 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

9:00

+Jan Buczkowski

10:30

 

12:00

zarezerwowana

13:00

+Stanisława Nikodem

Poniedziałek 27 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Wtorek 28 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Środa 29 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Czwartek 30 maja 2024 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

9:00

Dzieci rocznicowych i ich rodziców.

17:00

+Stanisława Nikodem

Piątek 31 maja 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Sobota 1 czerwca 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Niedziela 2 czerwca 2024 IX Niedziela Zwykła

9:00

+Adamczyk Edwin /1/.

10:30

++Franciszka i Kazimierz Kochan.

12:00

zarezerwowana

13:00

+Stanisława Nikodem

Poniedziałek 3 czerwca 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Wtorek 4 czerwca 2024 

18:00

+Stanisława Nikodem

Środa 5 czerwca 2024 

17:00

 

Czwartek 6 czerwca 2024 

17:00

 

Piątek 7 czerwca 2024 

17:00

 

Sobota 8 czerwca 2024 

17:00

 

Niedziela 9 czerwca 2024 X Niedziela Zwykła

9:00

++Ksawery, Paulina, Stanisław Izdebscy.

10:30

++Stefania Ziemkowska, Jadwiga Żuk, Marta Garczyńska

12:00

nie ma mszy św.

14:00

zarezerwowan

14:00

+Antoni Maziarz - Żywy Różaniec.

Poniedziałek 10 czerwca 2024 

17:00

 

Wtorek 11 czerwca 2024 

17:00

 

Środa 12 czerwca 2024 

17:00

 

Czwartek 13 czerwca 2024 

Odpust parafialny ku czci św. Antoniego w Ściechowie

17:00

 

Piątek 14 czerwca 2024 

17:00

 

Sobota 15 czerwca 2024 

17:00

 

Niedziela 16 czerwca 2024 XI Niedziela Zwykła

9:00

++Grzegorz i Paweł Głos /24/.

10:30

 

12:00

++Maria i Michał /25/ Blatkiewicz, ++rodzice

Poniedziałek 17 czerwca 2024 

17:00

 

Wtorek 18 czerwca 2024 

17:00

 

Środa 19 czerwca 2024 

17:00

 

Czwartek 20 czerwca 2024 

17:00

 

Piątek 21 czerwca 2024 

17:00

 

Sobota 22 czerwca 2024 

17:00

 

Niedziela 23 czerwca 2024 XII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Moniki I Grzegorza - w ... rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

++Karolina, Jan, Adam, Bronisław Krupińscy, Władysława, Jan, Władysław Pachołek.

12:00

++Damian Klóska /2/, Anna, Franciszek Klóska, Stanisława i Kazimierz Amanowicz.

Poniedziałek 24 czerwca 2024 

św. Jana Chrzciciela - odpust w Kolegiacie Myśliborskiej

17:00

 

Wtorek 25 czerwca 2024 

17:00

 

Środa 26 czerwca 2024 

17:00

 

Czwartek 27 czerwca 2024 

17:00

 

Piątek 28 czerwca 2024 

17:00

 

Sobota 29 czerwca 2024 

Świętych Piotra i Pawła

15:00

ślubna

Niedziela 30 czerwca 2024 XIII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Piotra i Pawła - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 1 lipca 2024 

17:00

 

Wtorek 2 lipca 2024 

17:00

 

Środa 3 lipca 2024 

17:00

 

Czwartek 4 lipca 2024 

17:00

 

Piątek 5 lipca 2024 

Rocznica śmierci +ks. Aleksandra Łukaszewicza (+1979)

17:00

 

Sobota 6 lipca 2024 

17:00

+Józef Graczyk /7/.

Niedziela 7 lipca 2024 XIV Niedziela Zwykła

9:00

++Bolesław, Jan Kurowscy, Kazimierz Kubiak.

10:30

 

12:00

+Marian i Stanisław Szabelski

Poniedziałek 8 lipca 2024 

17:00

 

Wtorek 9 lipca 2024 

17:00

 

Środa 10 lipca 2024 

17:00

 

Czwartek 11 lipca 2024 

17:00

 

Piątek 12 lipca 2024 

17:00

 

Sobota 13 lipca 2024 

17:00

 

Niedziela 14 lipca 2024 XV Niedziela Zwykła

9:00

++Edward Mikołajczyk i ++ rodzice.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 15 lipca 2024 

17:00

 

Wtorek 16 lipca 2024 

17:00

 

Środa 17 lipca 2024 

17:00

 

Czwartek 18 lipca 2024 

17:00

 

Piątek 19 lipca 2024 

17:00

 

Sobota 20 lipca 2024 

16:00

ślubna

17:00

 

Niedziela 21 lipca 2024 XVI Niedziela Zwykła

9:00

+Władysław Przybylski /12/

10:30

 

12:00

W pewnej int. - int. Żywego Różańca.

Poniedziałek 22 lipca 2024 

17:00

 

Wtorek 23 lipca 2024 

17:00

 

Środa 24 lipca 2024 

Rocznica śmierci +ks. Antoniego Maziarza (+1997)

17:00

 

Czwartek 25 lipca 2024 

17:00

 

Piątek 26 lipca 2024 

17:00

 

Sobota 27 lipca 2024 

17:00

 

Niedziela 28 lipca 2024 XVII Niedziela Zwykła

9:00

++Marianna, Józef Nijak, Łucja, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 29 lipca 2024 

17:00

 

Wtorek 30 lipca 2024 

17:00

 

Środa 31 lipca 2024 

17:00

 

Czwartek 1 sierpnia 2024 

17:00

 

Piątek 2 sierpnia 2024 

17:00

 

Sobota 3 sierpnia 2024 

17:00

++Kazimierz, Jan, Władysława Startek

Niedziela 4 sierpnia 2024 XVIII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Jarosława Głos z okazji urodzin.

10:30

 

12:00

++Zenona, Józef, Leszek Witman, Bogumił, Romana Sobczak i Mieczysław Tomkiewicz.

Poniedziałek 5 sierpnia 2024 

17:00

 

Wtorek 6 sierpnia 2024 

17:00

 

Środa 7 sierpnia 2024 

17:00

 

Czwartek 8 sierpnia 2024 

17:00

 

Piątek 9 sierpnia 2024 

17:00

 

Sobota 10 sierpnia 2024 

17:00

 

Niedziela 11 sierpnia 2024 XIX Niedziela Zwykła

9:00

++Natalia i Stefan Kwiatkowscy.

10:30

 

12:00

+Sylwia Grabska.

Poniedziałek 12 sierpnia 2024 

17:00

 

Wtorek 13 sierpnia 2024 

17:00

 

Środa 14 sierpnia 2024 

17:00

 

Czwartek 15 sierpnia 2024 

Odpust Parafialny ku czci Matki Najświętszej w Jej Kochawińskim Wizerunku.

9:00

++Anna i Antoni Jakubowscy, Marianna i Józef Zięciak.

10:30

 

15:00

1. ++Romana, Bogumił Sobczak, Zenona, Józef, Leszek Witman.
2. dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej dla całej rodziny Salamucha.
3. Z prośbą o łaskę nieba

Piątek 16 sierpnia 2024 

17:00

 

Sobota 17 sierpnia 2024 

16:00

chrzest

17:00

Anna i Jerzy Laskowiec - w 40 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Niedziela 18 sierpnia 2024 XX Niedziela Zwykła

9:00

+Stanisław Majchrzak

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 19 sierpnia 2024 

17:00

 

Wtorek 20 sierpnia 2024 

17:00

 

Środa 21 sierpnia 2024 

17:00

 

Czwartek 22 sierpnia 2024 

17:00

 

Piątek 23 sierpnia 2024 

17:00

 

Sobota 24 sierpnia 2024 

17:00

 

Niedziela 25 sierpnia 2024 XXI Niedziela Zwykła

9:00

+Krystyna Grzelak /9/.

10:30

 

12:00

+Ewa Głos /6/

Poniedziałek 26 sierpnia 2024 

17:00

 

Wtorek 27 sierpnia 2024 

17:00

 

Środa 28 sierpnia 2024 

17:00

 

Czwartek 29 sierpnia 2024 

17:00

 

Piątek 30 sierpnia 2024 

17:00

 

Sobota 31 sierpnia 2024 

17:00

 

Niedziela 1 września 2024 XXII Niedziela Zwykła

9:00

++Józefa, Mieczysław, Mieczysław, Kazimierz, Henryk Tankiewicz, Wiktoria, Władysław Klóska.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 2 września 2024 

17:00

 

Wtorek 3 września 2024 

17:00

 

Środa 4 września 2024 

17:00

 

Czwartek 5 września 2024 

17:00

 

Piątek 6 września 2024 

17:00

 

Sobota 7 września 2024 

17:00

 

Niedziela 8 września 2024 XXIII Niedziela Zwykła

9:00

w int Eweliny i Marcina - w ... rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

 

12:00

Agnieszka i Zbigniew Gołek - w 20 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 9 września 2024 

17:00

 

Wtorek 10 września 2024 

17:00

 

Środa 11 września 2024 

17:00

 

Czwartek 12 września 2024 

17:00

 

Piątek 13 września 2024 

17:00

 

Sobota 14 września 2024 

Podwyższenie Krzyża św. - odpust w Myśliborzu

17:00

ślubna

Niedziela 15 września 2024 XXIV Niedziela Zwykła

9:00

W int. Michała Światłowskiego z okazji urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

 

12:00

+Jacek Adam Majkut /1/.

Poniedziałek 16 września 2024 

17:00

 

Wtorek 17 września 2024 

17:00

 

Środa 18 września 2024 

17:00

 

Czwartek 19 września 2024 

17:00

 

Piątek 20 września 2024 

17:00

 

Sobota 21 września 2024 

17:00

+Janina Przybysz.

Niedziela 22 września 2024 XXV Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga, Jan Walerian Jurewicz, Maria, Piotr, Stanisław, Helena Boduszek.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 23 września 2024 

17:00

 

Wtorek 24 września 2024 

17:00

 

Środa 25 września 2024 

17:00

 

Czwartek 26 września 2024 

17:00

 

Piątek 27 września 2024 

17:00

 

Sobota 28 września 2024 

17:00

++Franciszek, Tadeusz Żarczyńscy.

Niedziela 29 września 2024 XXVI Niedziela Zwykła

9:00

W int. Urszuli z okazji urodzin.

10:30

 

12:00

++Piotr, Maria, Stanisław, Helena Boduszek, Jadwiga, Jan, Walerian

Poniedziałek 30 września 2024 

17:00

 

Wtorek 1 października 2024 

17:00

 

Środa 2 października 2024 

17:00

 

Czwartek 3 października 2024 

17:00

 

Piątek 4 października 2024 

17:00

 

Sobota 5 października 2024 

17:00

 

Niedziela 6 października 2024 XXVII Niedziela Zwykła

9:00

++Irena, Józef, Władysław Trepanowscy, Zygmunt Maria i ich ++ rodzice.

10:30

 

12:00

 

Poniedziałek 7 października 2024 

17:00

 

Wtorek 8 października 2024 

17:00

 

Środa 9 października 2024 

17:00

 

Czwartek 10 października 2024 

17:00

 

Piątek 11 października 2024 

17:00

 

Sobota 12 października 2024 

17:00

 

Niedziela 13 października 2024 XXVIII Niedziela Zwykła

9:00

++Marianna i Józef Nijak, Lucyna, Grażyna, Antoni i Mieczysław Kwaśniewicz.

10:30

 

12:00

+Bronisław Furtan

17:00

++Janina Blatkiewicz, Michalina, Tadeusz Kurowscy.

Poniedziałek 14 października 2024 

17:00

 

Wtorek 15 października 2024 

Rocznica śmierci +ks. Franciszka Smagonia (+1994)

17:00

 

Środa 16 października 2024 

17:00

 

Czwartek 17 października 2024 

17:00

 

Piątek 18 października 2024 

17:00

 

Sobota 19 października 2024 

Rocznica śmierci +ks. Tadeusza Giedrysa (+2020)

17:00

 

Niedziela 20 października 2024 XXIX Niedziela Zwykła

9:00

++Władysław Przybylski, Stanisław Tarnowy, Władysława i Marian Kotermańscy.

10:30

 

12:00

+Franciszek Smagoń - Żywy Różaniec.

Poniedziałek 21 października 2024 

17:00

 

Wtorek 22 października 2024 

17:00

 

Środa 23 października 2024 

17:00

 

Czwartek 24 października 2024 

Rocznica erygowania parafii w Ściecowie

17:00

 

Piątek 25 października 2024 

17:00

 

Sobota 26 października 2024 

17:00

 

Niedziela 27 października 2024 XXX Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga i Stanisław Kwiatkowscy.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 28 października 2024 

17:00

 

Wtorek 29 października 2024 

17:00

 

Środa 30 października 2024 

17:00

 

Czwartek 31 października 2024 

17:00

 

Piątek 1 listopada 2024 

Wszystkich Świętych - Nakazane

9:00

 

12:00

+Józef Bednarczyk

Sobota 2 listopada 2024 

Dzień Zaduszny

16:00

+Ewa Głos, Głos i Gawenda.

18:00

zarezerwowana

Niedziela 3 listopada 2024 XXXI Niedziela Zwykła

9:00

++Grzegorz, Paweł Głos, Maria Czeczot, Ambroży Walaszek.

10:30

 

12:00

Żywy Różaniec - w int. zmarłych z rodzin tej wspólnoty.

Poniedziałek 4 listopada 2024 

17:00

zar. Blatkiewicz

Wtorek 5 listopada 2024 

17:00

 

Środa 6 listopada 2024 

17:00

 

Czwartek 7 listopada 2024 

17:00

 

Piątek 8 listopada 2024 

17:00

zar. Blatkiewicz

Sobota 9 listopada 2024 

17:00

++Władysława, Marian Kotermańścy, Anna, Franciszek Klóska.

Niedziela 10 listopada 2024 XXXII Niedziela Zwykła

9:00

++zmarli z rodziny

10:30

 

12:00

++Helena, Franciszek, Stanisław Kurowski; Franciszka, Jan Bartyszak, Maria Fabiańczyk.

Poniedziałek 11 listopada 2024 

9:00

 

17:00

 

Wtorek 12 listopada 2024 

17:00

 

Środa 13 listopada 2024 

17:00

 

Czwartek 14 listopada 2024 

17:00

 

Piątek 15 listopada 2024 

17:00

 

Sobota 16 listopada 2024 

17:00

 

Niedziela 17 listopada 2024 XXXIII Niedziela Zwykła

9:00

++Anna i Franciszek Klóska

10:30

 

12:00

++Katarzyna i Kazimierz Buczkowski.

Poniedziałek 18 listopada 2024 

17:00

 

Wtorek 19 listopada 2024 

17:00

 

Środa 20 listopada 2024 

17:00

 

Czwartek 21 listopada 2024 

17:00

 

Piątek 22 listopada 2024 

17:00

 

Sobota 23 listopada 2024 

17:00

 

Niedziela 24 listopada 2024 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

9:00

++Julianna, Jan Jarzyna

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 25 listopada 2024 

17:00

 

Wtorek 26 listopada 2024 

17:00

 

Środa 27 listopada 2024 

17:00

 

Czwartek 28 listopada 2024 

17:00

 

Piątek 29 listopada 2024 

17:00

 

Sobota 30 listopada 2024 

17:00

 

Niedziela 1 grudnia 2024 I Niedziela Adwentu

9:00

+Wolff Roman /24/

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 2 grudnia 2024 

17:00

 

Wtorek 3 grudnia 2024 

17:00

 

Środa 4 grudnia 2024 

17:00

 

Czwartek 5 grudnia 2024 

17:00

 

Piątek 6 grudnia 2024 

Rocznica śmierci +ks. Stanisława Rukasza (+1967)

17:00

 

Sobota 7 grudnia 2024 

17:00

 

Niedziela 8 grudnia 2024 II Niedziela Adwentu

Niepokalanego Poczęcia NMP

9:00

++Sabina, Jan, Leon, Eugeniusz Wysoczański; Janina, Waldemar Pokorski.

10:30

 

12:00

++Mieczysława, Janina, Władysława, Marian Roźniata.

Poniedziałek 9 grudnia 2024 

17:00

 

Wtorek 10 grudnia 2024 

17:00

 

Środa 11 grudnia 2024 

17:00

 

Czwartek 12 grudnia 2024 

17:00

 

Piątek 13 grudnia 2024 

17:00

 

Sobota 14 grudnia 2024 

urodziny Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga

17:00

 

Niedziela 15 grudnia 2024 III Niedziela Adwentu

9:00

++Maria i Piotr Wróblewscy, ich ++ roddzice.

10:30

 

12:00

++Wiesława i Władysław Gołek.

Poniedziałek 16 grudnia 2024 

17:00

 

Wtorek 17 grudnia 2024 

urodziny Ksiądz Biskup Henryk Wejman

17:00

 

Środa 18 grudnia 2024 

17:00

 

Czwartek 19 grudnia 2024 

17:00

 

Piątek 20 grudnia 2024 

rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Henryka Wejmana

17:00

 

Sobota 21 grudnia 2024 

17:00

 

Niedziela 22 grudnia 2024 IV Niedziela Adwentu

9:00

+Jerzy Pokorski /3/.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 23 grudnia 2024 

17:00

 

Wtorek 24 grudnia 2024 

17:00

 

21:00

 

23:59

++Władysław Przybylski, Stanisław Tarnowy.

Środa 25 grudnia 2024 

Boże Narodzenie

9:00

Nie ma Mszy św.

12:00

+Herta Kiszewska /2/.

17:00

 

Czwartek 26 grudnia 2024 

Św. Szczepana

9:00

O zdrowie i Boże bł. dla cełaj rodziny.

12:00

+Janina Przybysz

Piątek 27 grudnia 2024 

17:00

 

Sobota 28 grudnia 2024 

17:00

 

Niedziela 29 grudnia 2024 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

9:00

++Zatylny, Głos, Walaszek.

10:30

 

12:00

zarezerwowana

Poniedziałek 30 grudnia 2024 

17:00

 

Wtorek 31 grudnia 2024 

17:00

 

 


Wsparcie i darowizny

Poniżej możliwość przekazania darowizny na ogrzewanie naszej świątyni bądź cele kultu religijnego. Za każdą formę wsparcia składamy serdeczne Bóg zapłać obiecując swoją modlitwę.

1. Platforma przelewy24.pl. Więcej opcji tutaj>>>

2. Kod QR do płatności bezpośredniej, w aplikacji bankowej metodą "skanuj i płać."  Więcej opcji tutaj >>>

Kalendarz

Kontakt

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego z Padwy w Ściechowie;

Ściechów 86; 66-433 Lubiszyn; sciechow@sciechow.pl; +48-781-319-707

NIP: 5992042138; REGON: 040042970

Kancelaria: czwartek i piątek 17.3o - 18.oo;

zeskanuj QR lub kliknij

 ce1ecaba06e29f291fdd4178905244ef 1  tel

 

 

Warto odwiedzić.

Wesprzyj nas

Parafia rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy: PeKaO s.a. 78 1240 3581 1111 0010 4709 0605

Poniżej możliwość przekazania darowizny na ogrzewanie naszej świątyni bądź cele kultu religijnego. Za każdą formę wsparcia składamy serdeczne Bóg zapłać obiecując swoją modlitwę.

1. Platforma przelewy24.pl poprzez skorzystanie z trzech przycisków poniżej. Więcej opcji tutaj>>>

on the promotion1 200x200  Remonty1 200x200  Ogrzewanie 150x150 1

2. Kod QR do płatności bezpośredniej, w aplikacji bankowej metodą "skanuj i płać."  Więcej opcji tutaj >>>

darowizna