Słowenia zmaga się ze skutkami największej i najbardziej katastrofalnej powodzi w swojej historii. Kataklizmem dotknięte zostały dwie trzecie terytorium kraju. Fot. Caritas Polska.

W odpowiedzi na dramatyczną sytuację Caritas Polska zadecydowała o przekazaniu wsparcia w wysokości 100 tys. zł, za które Caritas Słowenia zakupi najpotrzebniejsze rzeczy dla powodzian.

Potrzeby są ogromne, a w kolejnych dniach z pewnością będą rosły. Osoby, które ucierpiały na skutek powodzi, nie mogą zostać same. Pomóżmy im odzyskać poczucie bezpieczeństwa i nadzieję. Wsparcia można udzielić:

  • wpłacając dowolną kwotę na konto 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 (z dopiskiem SLOWENIA)
  • wysyłając SMS o treści SLOWENIA pod numer 72052 (2,46 zł z VAT).

Przychylając się do Apelu Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego o pomoc dla Słowenii w ramach Dnia Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowenią, wyznaczonego na wtorek, 15 sierpnia br., Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga prosi w tym wszystkich wiernych Archidiecezji o modlitewną solidarność. Po mszach zbiórka do puszek.


Nadchodzące

Wrz
23
Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę - dzień 1.

Wrz
28
Corocznie 28 września, o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św.

Paź
01
Podczas Mszy św. o godzinie 9.oo poświęcimy różańce dla dzieci pierwszokomunijnych.

Kalendarz

Parafia w mediach

facebook   twitter 1024x683

Video News

 
Kościół w Ściechowie "lotu ptaka."
 
Relacja z instalacji relikwii św. Jana Pawła II-go.

Kontakt

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego w Ściechowie

Ściechów 86; 66-433 Lubiszyn; Kancelaria: czwartek i piątek 17.3o - 18.oo

ce1ecaba06e29f291fdd4178905244ef 1

Warto odwiedzić.