Zapraszamy wszystkich, a w szczególności wszystkie rodziny i wszystkie dzieci - do przyłączenia się i uczestnictwa w pierwszej w historii krucjacie różańcowej dzieci i całych rodzin. Pierwsza w historii „Krucjata różańcowa dzieci i całych rodzin” organizowana jest pod patronatem Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie.

Rozpoczęcie 15 sierpnia - centralne uroczystości odbędą się w Sanktuarium w Niepokalanowie - uroczystą Eucharystią o godz. 11.30, po której wspólnie odmówimy akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, a następnie rozpoczniemy krucjatę różańcową. Całość zakończymy w Boże Narodzenie 25 grudnia br., odmawiając codziennie dziesiątkę różańca świętego o łaskę wylania Darów Ducha Świętego na Polskę i wszystkich Polaków. Niech każda rodzina zarejestruje się na stronie internetowej www.krucjataniepokalanow.pl, abyśmy wiedzieli, ile rodzin uczestniczy w modlitwie”.

Wszyscy Księża proszeni są gorąco o ogłoszenie wiernym informacji o tej inicjatywie, szczególnie zaproszenia włączenia się adresować można do środowisk duchowości maryjnej, modlitwy różańcowej, a także do wszystkich zwyczajnych rodzin katolickich. W załączeniu przesyłamy plakat.

I Polska i świat tej modlitwy oraz duchowego wyciszenia i odrobiny rozumnej refleksji niezwykle potrzebuje.

Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga błogosławi wszystkim, którzy ze szczerą intencją dołączają do tego dzieła w jedności z Sanktuarium w Niepokalanowie.


Nadchodzące

Wrz
23
Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę - dzień 1.

Wrz
28
Corocznie 28 września, o godz.15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św.

Paź
01
Podczas Mszy św. o godzinie 9.oo poświęcimy różańce dla dzieci pierwszokomunijnych.

Kalendarz

Parafia w mediach

facebook   twitter 1024x683

Video News

 
Kościół w Ściechowie "lotu ptaka."
 
Relacja z instalacji relikwii św. Jana Pawła II-go.

Kontakt

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego w Ściechowie

Ściechów 86; 66-433 Lubiszyn; Kancelaria: czwartek i piątek 17.3o - 18.oo

ce1ecaba06e29f291fdd4178905244ef 1

Warto odwiedzić.