W czasie każdej Mszy św. i nabożeństw do odwołania obowiązuje limit uczestników i sposób zachowania. Więcej ...

INTENCJE MSZY ŚW. 28/07/2021 - 31/12/2022

Środa 28 lipca 2021 

17:00

Czwartek 29 lipca 2021 

17:00

Piątek 30 lipca 2021 

17:00

Sobota 31 lipca 2021 

15:00

Z okazji urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

16:00

W intencji Malwiny z okazji 18 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Niedziela 1 sierpnia 2021 XVIII Niedziela Zwykła

9:00

Urodzinowa Jarek Głos /20/

10:30

12:00

+Henryk Salamucha /6/.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Poniedziałek 2 sierpnia 2021 

17:00

+Józef Gula,

Wtorek 3 sierpnia 2021 

17:00

Środa 4 sierpnia 2021 

17:00

Czwartek 5 sierpnia 2021 

17:00

Piątek 6 sierpnia 2021 

17:00

Sobota 7 sierpnia 2021 

17:00

+Kazimierz Startek i ++rodzice

Niedziela 8 sierpnia 2021 XIX Niedziela Zwykła

9:00

Marcin i Ewelina Kotermańscy - - w rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

++Kraska, Witkowscy Aleksandra i Józef, Zygmunt Krasucki

12:00

+Sylwia Grabska /7/.

Poniedziałek 9 sierpnia 2021 

17:00

+Jerzy Pokorski w 30 dzień po śmierci i pogrzebie.

Wtorek 10 sierpnia 2021 

17:00

Środa 11 sierpnia 2021 

17:00

Czwartek 12 sierpnia 2021 

17:00

Piątek 13 sierpnia 2021 

17:00

Sobota 14 sierpnia 2021 

17:00

+Stanisław Majchrzak /10/

Niedziela 15 sierpnia 2021 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Odpust Parafialny ku czci Matki Najświętszej w Jej Kochawińskim Wizerunku.

9:00

++Romana, Bogumił Sobczak, Zenona, Józef, Leszek Witman.

10:30

++Janina, Stanisław, Janina, Jerzy i Zbigniew.

12:00

zarezerwowana

15:00

Jubileuszowa w 35 r. śl.
Dziękczynna dla całej rodziny.

Poniedziałek 16 sierpnia 2021 

17:00

Wtorek 17 sierpnia 2021 

17:00

Środa 18 sierpnia 2021 

17:00

Czwartek 19 sierpnia 2021 

17:00

+Roman Pietrzak /1/.

Piątek 20 sierpnia 2021 

17:00

Sobota 21 sierpnia 2021 

15:00

Zarezerwowana

17:00

Natalia i Michał w 5r. ślubu; Bozena i Stanisław w 44r. ślubu - - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Niedziela 22 sierpnia 2021 XXI Niedziela Zwykła

9:00

++Kwiatkowska Natalia /9/ i Stefan

10:30

12:00

++Katarzyna, Kazimierz, Jan Buczkowscy

Poniedziałek 23 sierpnia 2021 

17:00

Wtorek 24 sierpnia 2021 

17:00

Środa 25 sierpnia 2021 

17:00

Czwartek 26 sierpnia 2021 

17:00

Piątek 27 sierpnia 2021 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina

Sobota 28 sierpnia 2021 

17:00

+Ewa Glos /3/

Niedziela 29 sierpnia 2021 XXII Niedziela Zwykła

9:00

+Krystyna Grzelak

10:30

12:00

+Magdalena Syjud w r. śm.

Poniedziałek 30 sierpnia 2021 

17:00

Wtorek 31 sierpnia 2021 

17:00

Środa 1 września 2021 

17:00

Czwartek 2 września 2021 

17:00

Piątek 3 września 2021 

17:00

Sobota 4 września 2021 

17:00

Niedziela 5 września 2021 XXIII Niedziela Zwykła

9:00

Zbigniew i Agnieszka w rocznicę sakramentu małżeństwa.
Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

10:30

12:00

+Stefan Salamucha.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Poniedziałek 6 września 2021 

17:00

Wtorek 7 września 2021 

17:00

Środa 8 września 2021 

17:00

Czwartek 9 września 2021 

17:00

Piątek 10 września 2021 

17:00

Sobota 11 września 2021 

16:00

Chrzcielna

17:00

+Adam Matysiak /1/.

Niedziela 12 września 2021 XXIV Niedziela Zwykła

9:00

W int. Michała Światłowskiego z okazji 22 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

++Aleksander, Julia, Henryk, Stanisław i Zofia BALA.

Poniedziałek 13 września 2021 

17:00

Wtorek 14 września 2021 

Podwyższenie Krzyża św. - odpust w Myśliborzu

17:00

Środa 15 września 2021 

17:00

Czwartek 16 września 2021 

17:00

Piątek 17 września 2021 

17:00

zarezerwowana

Sobota 18 września 2021 

17:00

Niedziela 19 września 2021 XXV Niedziela Zwykła

9:00

++Władysława i Jan Bukowicz, Ksawery Izdebski.

10:30

12:00

Dziękczynna z okazji 65 urodzin.

Poniedziałek 20 września 2021 

17:00

Wtorek 21 września 2021 

17:00

Środa 22 września 2021 

17:00

Czwartek 23 września 2021 

17:00

Piątek 24 września 2021 

17:00

Sobota 25 września 2021 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina

Niedziela 26 września 2021 XXVI Niedziela Zwykła

9:00

Urodzinowa Urszuli Głos

10:30

12:00

+Maria Michalik

Poniedziałek 27 września 2021 

17:00

Wtorek 28 września 2021 

17:00

Środa 29 września 2021 

17:00

Czwartek 30 września 2021 

17:00

Piątek 1 października 2021 

17:00

Sobota 2 października 2021 

17:00

Niedziela 3 października 2021 XXVII Niedziela Zwykła

9:00

zarezerwowana Przybylscy.
Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

10:30

12:00

Mariusz i Agnieszka Wolny - w rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Poniedziałek 4 października 2021 

17:00

Zarezerwowana

Wtorek 5 października 2021 

17:00

Środa 6 października 2021 

17:00

Czwartek 7 października 2021 

17:00

Piątek 8 października 2021 

17:00

Sobota 9 października 2021 

17:00

Niedziela 10 października 2021 XXVIII Niedziela Zwykła

9:00

++Irena, Jozefi Władysława Trepanowscy, Marianna i Zygmunt Zawistowscy, ++rodzice

10:30

12:00

+Bronisław Furtan /2/

Poniedziałek 11 października 2021 

17:00

Wtorek 12 października 2021 

17:00

Środa 13 października 2021 

17:00

Czwartek 14 października 2021 

17:00

Piątek 15 października 2021 

Rocznica śmierci +ks. Franciszka Smagonia (+1994)

17:00

Sobota 16 października 2021 

17:00

++Janina Blatkiewicz, Michalina i Tadeusz Kurowscy.

Niedziela 17 października 2021 XXIX Niedziela Zwykła

9:00

++Marianna, Józef Nijak, Łucja, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz.

10:30

12:00

+ks. Franciszek Smagoń - int. Żywego Różańca

Poniedziałek 18 października 2021 

17:00

Wtorek 19 października 2021 

Rocznica śmierci +ks. Tadeusza Giedrysa (+2020)

17:00

Środa 20 października 2021 

17:00

Czwartek 21 października 2021 

17:00

Piątek 22 października 2021 

17:00

Sobota 23 października 2021 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina

Niedziela 24 października 2021 XXX Niedziela Zwykła

9:00

++Maria, Piotr i Stanisław Boduszek

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 25 października 2021 

17:00

Wtorek 26 października 2021 

17:00

Środa 27 października 2021 

17:00

Czwartek 28 października 2021 

17:00

Piątek 29 października 2021 

17:00

Sobota 30 października 2021 

17:00

Niedziela 31 października 2021 XXXI Niedziela Zwykła

9:00

++Grzegorz i Paweł Głos, Maria Czceczot

10:30

12:00

+Ewa Głos, ++Głos i Gawęda

Poniedziałek 1 listopada 2021 

Wszystkich Świętych - Nakazane

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Wtorek 2 listopada 2021 

Dzień Zaduszny

16:30

Gajewo

18:00

zarezerwowana Przybylscy.

Środa 3 listopada 2021 

17:00

Czwartek 4 listopada 2021 

17:00

Zarezerwowana

Piątek 5 listopada 2021 

17:00

Zarezerwowana

Sobota 6 listopada 2021 

17:00

Zarezerwowana

Niedziela 7 listopada 2021 XXXII Niedziela Zwykła

9:00

+Teodora Szymańskab w r. śm.

10:30

12:00

++ zmarli członkowie rodzin wspólnoty Żywego Różańca

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Poniedziałek 8 listopada 2021 

17:00

Wtorek 9 listopada 2021 

17:00

Środa 10 listopada 2021 

17:00

Czwartek 11 listopada 2021 

9:00

Piątek 12 listopada 2021 

17:00

Sobota 13 listopada 2021 

17:00

+Jerzy Pokorski - intencja rodziny.

Niedziela 14 listopada 2021 XXXIII Niedziela Zwykła

9:00

zarezerwowana Przybylscy.

10:30

12:00

++Katarzyna i Kazimierz Buczkowscy

Poniedziałek 15 listopada 2021 

17:00

Wtorek 16 listopada 2021 

17:00

Środa 17 listopada 2021 

17:00

Czwartek 18 listopada 2021 

17:00

Piątek 19 listopada 2021 

17:00

Sobota 20 listopada 2021 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina

Niedziela 21 listopada 2021 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

9:00

++Władysława, Marian Kotermańscy, Anna i Franciszek Klóska.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 22 listopada 2021 

17:00

Wtorek 23 listopada 2021 

17:00

Środa 24 listopada 2021 

17:00

Czwartek 25 listopada 2021 

17:00

Piątek 26 listopada 2021 

17:00

Sobota 27 listopada 2021 

17:00

Niedziela 28 listopada 2021 I Niedziela Adwentu

9:00

Za zmarłych z rodziny

10:30

12:00

++Maria, Anna, Karol i Jan Bednarscy.

Poniedziałek 29 listopada 2021 

17:00

Wtorek 30 listopada 2021 

17:00

Środa 1 grudnia 2021 

17:00

Czwartek 2 grudnia 2021 

17:00

Piątek 3 grudnia 2021 

17:00

Sobota 4 grudnia 2021 

17:00

Niedziela 5 grudnia 2021 II Niedziela Adwentu

9:00

++Mieczysław, Janina, Władysław i Marian Roźniata.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Poniedziałek 6 grudnia 2021 

Rocznica śmierci +ks. Stanisława Rukasza (+1967)

17:00

Wtorek 7 grudnia 2021 

17:00

Środa 8 grudnia 2021 

Niepokalanego Poczęcia NMP

18:00

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
...

Czwartek 9 grudnia 2021 

17:00

+Małgorzata Komander /2/ ++Gawenda

Piątek 10 grudnia 2021 

17:00

Sobota 11 grudnia 2021 

17:00

+Danuta Podgórska /1/.

Niedziela 12 grudnia 2021 III Niedziela Adwentu

9:00

Urodzinowa Anny Zatylnej

10:30

12:00

Zarezerwowana

Poniedziałek 13 grudnia 2021 

17:00

Wtorek 14 grudnia 2021 

17:00

Środa 15 grudnia 2021 

17:00

Czwartek 16 grudnia 2021 

17:00

Piątek 17 grudnia 2021 

17:00

Sobota 18 grudnia 2021 

17:00

Niedziela 19 grudnia 2021 IV Niedziela Adwentu

9:00

++Władysław Przybylski, Marian i Władysława Kotermańscy

10:30

12:00

++Maria i Piotr Wróblewscy oraz ich ++rodzice.

Poniedziałek 20 grudnia 2021 

17:00

Wtorek 21 grudnia 2021 

17:00

Środa 22 grudnia 2021 

17:00

Czwartek 23 grudnia 2021 

17:00

Piątek 24 grudnia 2021 

17:00

Sobota 25 grudnia 2021 

Boże Narodzenie

: 1

zarezerwowana Przybylscy.

9:00

Nie ma Mszy św.

10:30

12:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina

Niedziela 26 grudnia 2021 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Św. Szczepana

9:00

++Głos i Czeczot

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 27 grudnia 2021 

17:00

Wtorek 28 grudnia 2021 

17:00

Środa 29 grudnia 2021 

17:00

Czwartek 30 grudnia 2021 

17:00

Piątek 31 grudnia 2021 

17:00

Nabożeństwo przebłagalne.

Sobota 1 stycznia 2022 

Nowy Rok - Święto Nakazane

16:00

Gajewo

18:00

++Maria i Franciszek Wróblewscy.

Niedziela 2 stycznia 2022 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

9:00

12:00

Czwartek 6 stycznia 2022 

Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Nakazane

9:00

10:30

Gajewo:

12:00

Niedziela 9 stycznia 2022 Niedziela Chrztu Pańskiego

9:00

12:00

Niedziela 16 stycznia 2022 II Niedziela Zwykła

9:00

W intencji Mariana z okazji urodzin.

12:00

Niedziela 23 stycznia 2022 III Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga/26/ Jan i Walerian Jurewicz, Maria, Piotr i Stanisław.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 30 stycznia 2022 IV Niedziela Zwykła

Rocznica śmierci +ks. Kazimierza Łabiaka (+1998)

9:00

12:00

Środa 2 lutego 2022 

Ofiarowania Pańskiego

18:00

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

Niedziela 6 lutego 2022 V Niedziela Zwykła

9:00

+Ignacy Wiśniewski

12:00

Niedziela 13 lutego 2022 VI Niedziela Zwykła

9:00

+Zenona Nikodem

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 20 lutego 2022 VII Niedziela Zwykła

9:00

12:00

++Irena, Bronisław Nikodem.

Niedziela 27 lutego 2022 VIII Niedziela Zwykła

9:00

12:00

Niedziela 6 marca 2022 I Niedziela Wielkiego Postu

9:00

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 13 marca 2022 II Niedziela Wielkiego Postu

9:00

12:00

Niedziela 20 marca 2022 III Niedziela Wielkiego Postu

9:00

+Józef Graczyk

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 27 marca 2022 IV Niedziela Wielkiego Postu

9:00

12:00

zarezerwowana Ostrowska

Niedziela 3 kwietnia 2022 V Niedziela Wielkiego Postu

9:00

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

12:00

Niedziela 10 kwietnia 2022 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

9:00

12:00

Czwartek 14 kwietnia 2022 

Wielki czwartek

18:00

W int. ++ księży naszej parafii

Piątek 15 kwietnia 2022 

Wielki piątek

17:00

Nie ma Mszy świętej

18:00

Liturgia Męki Pańskiej

Sobota 16 kwietnia 2022 

Wielka sobota

17:00

Nie ma mszy świętej

22:00

Wigilia Paschalna

Niedziela 17 kwietnia 2022 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

8:00

Gajewo:

9:00

12:00

Poniedziałek 18 kwietnia 2022 

Poniedziałek wielkanocny

9:00

W int. Wojciecha z okazji urodzin.

10:30

Gajewo:

12:00

Niedziela 24 kwietnia 2022 II Niedziela Wielkanocna

9:00

++Stanisław /2/, Piotr i Maria Boduszek, Jadwiga, Jan i Walerian Jurewicz.

12:00

Sobota 30 kwietnia 2022 

17:00

W int. Filipa Światłowskiego z okazji 18 urodzin.

Niedziela 1 maja 2022 III Niedziela Wielkanocna

9:00

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
++Piotr/40/, Maria i Stanisław Boduszek, Jadwiga, Jan i Walerian Jurewicz.

12:00

++Anna i Stefan Ostrowscy

Poniedziałek 2 maja 2022 

17:00

++Ewa Głos, Głos i Gawęda

Wtorek 3 maja 2022 

Królowej Polski - Odpust Golenice i Nowogródek Pom.

9:00

+Piotr Cuuper/7/ i Zdzisław Bujała/6/.

Niedziela 8 maja 2022 IV Niedziela Wielkanocna

9:00

++Bogumił, Romana Sobczak, Zenona, Józef, Leszek Witman i Mieczysław Tomkiewicz.

12:00

+Bronisław Furtan

Niedziela 15 maja 2022 V Niedziela Wielkanocna

9:00

++Lucyna, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz, Marianna i Jozef Nijak.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 22 maja 2022 VI Niedziela Wielkanocna

9:00

++Ksawery Izdebski, Wladysława i Jan Bukowicz.

12:00

++Zuzanna i Józef Kowalscy.

Piątek 27 maja 2022 

17:00

Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych

Niedziela 29 maja 2022 Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie

9:00

++Walerian /2/, Jadwiga i Jan Jurewicz, Maria, Piotr i Stanisław Boduszek.

12:00

I Komunia święta

Niedziela 5 czerwca 2022 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

9:00

+Ryszard /5/ i Józefa Haliczanowscy.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 12 czerwca 2022 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

9:00

12:00

zarezerwowana Ostrowscy

Poniedziałek 13 czerwca 2022 

Odpust parafialny ku czci św. Antoniego w Ściechowie

17:00

+Ks. Antoni Maziarz - int. Żywego Różańca.

Czwartek 16 czerwca 2022 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

9:00

Rocznica I Komuni świętej

11:00

Gajewo

Niedziela 19 czerwca 2022 XII Niedziela Zwykła

9:00

+Maria Czeczot /10/.

12:00

+Jolanta Kiszkiel, Zbigniew Matysiak

Niedziela 26 czerwca 2022 XIII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Piotra i Pawla - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

12:00

+Jan Zatylny.

Niedziela 3 lipca 2022 XIV Niedziela Zwykła

9:00

12:00

+Józef Graczyk /1/.

Niedziela 10 lipca 2022 XV Niedziela Zwykła

9:00

++Maria /25/, Piotr i Stanisław Boduszek, Jadwiga, Jan i Walerian Jurewicz.

12:00

++Marian i Stanisław Szabelscy

Niedziela 17 lipca 2022 XVI Niedziela Zwykła

9:00

++Józef i Marianna Nijak, Lucyna, Grażyna, Antoni i Mieczysław Kwaśniewicz.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 24 lipca 2022 XVII Niedziela Zwykła

Rocznica śmierci +ks. Antoniego Maziarza (+1997)

9:00

++Jan /35/, Jadwiga i Walerian Jurewicz, Maria, Piotr, i Stanisław Boduszek.

12:00

W pewnej int. - int. Żywego Różańca.

Niedziela 31 lipca 2022 XVIII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Jarosława Głos z okazji 21 urodzin.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 7 sierpnia 2022 XIX Niedziela Zwykła

9:00

++Zenona, Józef, Leszek Witman, Bogumił, Romana Sobczak i Mieczysław Tomkiewicz.

12:00

+Gertruda Bohdziewicz /30/.

Niedziela 14 sierpnia 2022 XX Niedziela Zwykła

9:00

+Stanisław Majchrzak /11/

12:00

zarezerwowana Ostrowska

Poniedziałek 15 sierpnia 2022 

Odpust Parafialny ku czci Matki Najświętszej w Jej Kochawińskim Wizerunku.

9:00

zarezerwowana Chlebus

10:30

Gajewo:

12:00

15:00

Intencja zbiorowa:

Niedziela 21 sierpnia 2022 XXI Niedziela Zwykła

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha

Sobota 27 sierpnia 2022 

17:00

++Ewa Głos /4/

Niedziela 28 sierpnia 2022 XXII Niedziela Zwykła

9:00

+Krystyna Grzelak

12:00

Niedziela 4 września 2022 XXIII Niedziela Zwykła

9:00

W int Agnieszki i Zbigniewa w rocznicę ślubu.

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 11 września 2022 XXIV Niedziela Zwykła

9:00

12:00

+Adam Matysiak

Niedziela 18 września 2022 XXV Niedziela Zwykła

9:00

W int. Michała Światłowskiego z okazji 23 urodzin.

12:00

++Petronela i Stanisław Kosk.

Niedziela 25 września 2022 XXVI Niedziela Zwykła

9:00

W int. Urszuli z okazji urodzin.

12:00

+Maria Michalik

Niedziela 2 października 2022 XXVII Niedziela Zwykła

9:00

12:00

Niedziela 9 października 2022 XXVIII Niedziela Zwykła

9:00

++Marianna i Józef Nijak, Lucyna, Grażyna, Antoni i Mieczysław Kwaśniewicz.

12:00

+Bronisław Furtan

Niedziela 16 października 2022 XXIX Niedziela Zwykła

9:00

12:00

+ks. Franciszek Smagoń - int. Żywego Różańca.

Niedziela 23 października 2022 XXX Niedziela Zwykła

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 30 października 2022 XXXI Niedziela Zwykła

9:00

++Ewa Głos, Głos i Gawęda

12:00

za Marie Czeczot , Grzegorza i Pawła Głos i Jana Zatylnego

Wtorek 1 listopada 2022 

Wszystkich Świętych - Nakazane

9:00

12:00

+Władysław Przybylski

Środa 2 listopada 2022 

Dzień Zaduszny

16:00

Gajewo

18:00

zarezerwowana Ostrowska

Czwartek 3 listopada 2022 

17:00

zarezerwowana Ostrowska

Niedziela 6 listopada 2022 XXXII Niedziela Zwykła

9:00

12:00

W int. zmarłych z rodzin wspólnoty Żywego Różńca. - int. Żywego Różańca.

Wtorek 8 listopada 2022 

17:00

zarezerwowana Ostrowska

Niedziela 13 listopada 2022 XXXIII Niedziela Zwykła

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 20 listopada 2022 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 27 listopada 2022 I Niedziela Adwentu

9:00

12:00

Niedziela 4 grudnia 2022 II Niedziela Adwentu

9:00

12:00

++Mieczyslawa, Janina, Wladyslawa, Marian Roźniata.

Niedziela 11 grudnia 2022 III Niedziela Adwentu

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha

Niedziela 18 grudnia 2022 IV Niedziela Adwentu

9:00

W int. Anny Zatylnej z okazji 90 urodzin.

12:00

Niedziela 25 grudnia 2022 Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Boże Narodzenie

9:00

12:00

zarezerwowana Salamucha