+ks. Stanisław Rukasz (1959 - 1960)

W naszej parafii od 10.06.1959r. do 1.07.1960r. ur. w 1929 r. w Kurowie / s. Bolesława i Michaliny zd. Mazurkiewicz. zm. 6.12.1967r.

ks. Krzysztof Jarzynka (2010 - ...

Urodzony 29 marca 1969r. Ukończone: Niższe Seminarium Duchowne im. św. Stanisława Kostki w Płocku (1988); Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie  (święcenia kapłańskie 4 czerwca 1994r.); ISNar (1998); Uczestnik Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę od początku jej istnienia do 2014r.

+ks. Kazimierz Łabiak (1961 - 1965)

Kazimierz Łabiak urodził się 19 XI 1925 r. w Rohatynie (gm. Rohatyn, pow. rohatyński, woj. stanisławowskie) w rodzinie Antoniego i Marii. Święcenia kapłańskie przyjął 29 VI 1954 r.

+ks. Zygmunt Bronisławski (1957 - 1959)

Ks. Zygmunt Bronisławski ur. 28 października 1920r. we Lwowie. Był Pierwszym proboszczem naszej parafii w latach 1957 - 1959r.

+ks. Eugeniusz Kawa (1992)

Eugeniusz Kawa ur. 24.12.1927r. w Krzeszowie. Pochodził z rodziny rolniczej. Do Wyższego Seminarium Duchownego w Gorzowie wstąpił w 1951r. a święcenia kapłańskie przyjął w 1954r. Zmarł 26 marca 1999r.