INTENCJE MSZY ŚW. 25/10/2019 - 31/12/2020

Piątek 25 października 2019 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Sobota 26 października 2019 

16:00

ślubna - Ostrowski

17:30

Chrzest Kuźmitowicz

Niedziela 27 października 2019 XXX Niedziela Zwykła

9:00

++Józef /12/, Irena i Władysław Trepanowscy.

10:30

++Kraska, Witkowscy Aleksandra, Józef, Krasucki Zygmunt.

12:00

++Maria i Michał Buczkowscy, Domicela i Michał Kurowscy

Poniedziałek 28 października 2019 

17:00

Wtorek 29 października 2019 

17:00

Środa 30 października 2019 

17:00

Czwartek 31 października 2019 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Piątek 1 listopada 2019 

Wszystkich Świętych

9:00

12:00

++Grzegorz i Paweł Głos, Maria Czeczot.

Sobota 2 listopada 2019 

Dzień Zaduszny

17:00

Gajewo: ++ z r. Kamińskich.

18:00

++Stefan, Zbigniew i Henryk Salamucha

Niedziela 3 listopada 2019 XXXI Niedziela Zwykła

9:00

++Władysław Przybylski, Zofia, Józef, Antoni i Maria.

10:30

+Walerian Jurewicz

12:00

Żywy Różaniec - w int. zmarłych.

Poniedziałek 4 listopada 2019 

17:00

+Zenon Nikodem oraz ++córki Marii Michalik.

Wtorek 5 listopada 2019 

17:00

++Aniela, Józef, Ewa, Władysława, Jan Bukowicz, oraz ++dziadkowie

Środa 6 listopada 2019 

17:00

++Janina, Stanisław, Aniela i Franciszek Blatkiewicz

Czwartek 7 listopada 2019 

17:00

++Roman i Józefa Nikodem,

Piątek 8 listopada 2019 

17:00

Sobota 9 listopada 2019 

17:00

Niedziela 10 listopada 2019 XXXII Niedziela Zwykła

9:00

++Daniela i Józef Bednarczyk

10:30

++z r. Ziemkowskich.

12:00

+Maria Wróblewska - int. r. Bachryj.

Poniedziałek 11 listopada 2019 

9:00

W int. Danuty i Szczepana z ok. 40 r. s. małżeństwa.

17:00

Nie ma mszy.

Wtorek 12 listopada 2019 

17:00

Środa 13 listopada 2019 

17:00

Czwartek 14 listopada 2019 

17:00

Piątek 15 listopada 2019 

17:00

++Marian i Władysława Kotermańscy

Sobota 16 listopada 2019 

17:00

++Anna i Franciszek Klóska

Niedziela 17 listopada 2019 XXXIII Niedziela Zwykła

9:00

Ewelina i Marcin w rocznicę ślubu.

10:30

12:00

++Łukasiewicz Jan, Karolina, Jan, Tadeusz i Zofia.

Poniedziałek 18 listopada 2019 

17:00

Wtorek 19 listopada 2019 

17:00

Środa 20 listopada 2019 

17:00

Czwartek 21 listopada 2019 

17:00

Piątek 22 listopada 2019 

17:00

Sobota 23 listopada 2019 

17:00

ślubna

Niedziela 24 listopada 2019 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

9:00

++Janina Blatkiewicz, Michalina i Tadeusz Kurowscy.

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 25 listopada 2019 

17:00

Wtorek 26 listopada 2019 

17:00

Środa 27 listopada 2019 

17:00

Czwartek 28 listopada 2019 

17:00

Piątek 29 listopada 2019 

17:00

Sobota 30 listopada 2019 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 1 grudnia 2019 I Niedziela Adwentu

9:00

++Lech i Helena Rogacewicz

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 2 grudnia 2019 

17:00

Wtorek 3 grudnia 2019 

17:00

Środa 4 grudnia 2019 

17:00

Czwartek 5 grudnia 2019 

17:00

Piątek 6 grudnia 2019 

17:00

Sobota 7 grudnia 2019 

17:00

Niedziela 8 grudnia 2019 II Niedziela Adwentu

Niepokalanego Poczęcia NMP

9:00

++Nadolscy Czesława, Alojzy, Przemysław, Antonkiewicz Teresa.

9:45

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych - poświęcenie medalików.

10:30

12:00

+Andrzej Jachimowski /1/.

Poniedziałek 9 grudnia 2019 

17:00

Wtorek 10 grudnia 2019 

17:00

Środa 11 grudnia 2019 

17:00

Czwartek 12 grudnia 2019 

17:00

Piątek 13 grudnia 2019 

17:00

Sobota 14 grudnia 2019 

17:00

Niedziela 15 grudnia 2019 III Niedziela Adwentu

9:00

+Maria Wróblewska /1/.

10:30

12:00

++Mieczysław, Janina, Władysław i Marian Roźniata.

Poniedziałek 16 grudnia 2019 

17:00

Wtorek 17 grudnia 2019 

17:00

Środa 18 grudnia 2019 

17:00

Czwartek 19 grudnia 2019 

17:00

Piątek 20 grudnia 2019 

17:00

Sobota 21 grudnia 2019 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 22 grudnia 2019 IV Niedziela Adwentu

9:00

++Jan i Zofia Czwarno, Ludwik Blatkiewicz.

10:30

12:00

++Sabina, Jan, Eugeniusz i Leon Wysoczańścy, Janina i Waldemar Pokorscy.

Poniedziałek 23 grudnia 2019 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Wtorek 24 grudnia 2019 

22:00

Gajewo

Środa 25 grudnia 2019 

Boże Narodzenie

: 1

++Ryszard, Emil, Wiktoria Jaworscy.

10:30

Gajewo

12:00

++Wiktoria i Emil Jaworscy.

Czwartek 26 grudnia 2019 

Świętej Rodziny i Św. Szczepana

9:00

++Władysław Przybylski, Marian Kotermański.

10:30

Gajewo

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Piątek 27 grudnia 2019 

17:00

+Janina Przybysz.

Sobota 28 grudnia 2019 

17:00

Niedziela 29 grudnia 2019 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

9:00

+Maria Wróblewska - int. r. Bachryj.

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 30 grudnia 2019 

17:00

Wtorek 31 grudnia 2019 

17:00

++Helena, Franciszek i Stanisław Kurowscy.

Środa 1 stycznia 2020 

Nowy Rok

18:00

++Maria i Franciszek Wróblewscy.

Czwartek 2 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Piątek 3 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Sobota 4 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Niedziela 5 stycznia 2020 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

9:00

W int. Patrycji z okazji 18 urodzin - - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

+Aniela i Jan Kornosz

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja ewangelizacyjna: o promocję pokoju na świecie.
Módlmy się, aby chrześcijanie i ci, którzy należą do innych religii oraz ludzie dobrej woli umacniali pokój i sprawiedliwość na świecie.

Poniedziałek 6 stycznia 2020 

Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

Gajewo

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

17:00

Nie ma mszy

Wtorek 7 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Środa 8 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Czwartek 9 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Piątek 10 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Sobota 11 stycznia 2020 

15:00

ślubna

17:00

Niedziela 12 stycznia 2020 Niedziela Chrztu Pańskiego

9:00

+Grzegorz Antonkiewicz

10:30

12:00

+Janina Przybysz.

15:00

Wizyta duszpasterska

Poniedziałek 13 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Wtorek 14 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Środa 15 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Czwartek 16 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Piątek 17 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Sobota 18 stycznia 2020 

17:00

++Franciszek i Anna Klóska

Niedziela 19 stycznia 2020 II Niedziela Zwykła

9:00

Urodzinowa Ewa, Gertruda, Stanisław i Janusz.

10:30

12:00

Marian Zatylny z okazji urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 20 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Wtorek 21 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Środa 22 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Czwartek 23 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Piątek 24 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Sobota 25 stycznia 2020 

17:00

Niedziela 26 stycznia 2020 III Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga Jurewicz /24/, Walerian i Jan

10:30

Pro populo - Gajewo

12:00

+Józef Graczyk w rocznicę urodzin.

Poniedziałek 27 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Wtorek 28 stycznia 2020 

17:00

Wizyta duszpasterska

Czwartek 30 stycznia 2020 

17:00

Piątek 31 stycznia 2020 

17:00

Sobota 1 lutego 2020 

17:00

Niedziela 2 lutego 2020 IV Niedziela Zwykła

Ofiarowania Pańskiego

9:00

++Helena i Lech Rogacewicz

9:45

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych - poświęcenie gromnic.

10:30

12:00

+Ignacy Wiśniewski

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja powszechna: o usłyszenie wołania migrantów.
Módlmy się, aby głos braci migrantów, którzy wpadli w ręce przemytników, pozbawionych skrupułów, był usłyszany oraz wzięty pod uwagę.

Poniedziałek 3 lutego 2020 

17:00

Wtorek 4 lutego 2020 

17:00

Czwartek 6 lutego 2020 

17:00

Piątek 7 lutego 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 8 lutego 2020 

17:00

Niedziela 9 lutego 2020 V Niedziela Zwykła

9:00

+Władysława /1/ i Marian Kotermańscy.

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 10 lutego 2020 

17:00

Wtorek 11 lutego 2020 

17:00

Czwartek 13 lutego 2020 

17:00

Piątek 14 lutego 2020 

17:00

Sobota 15 lutego 2020 

17:00

Niedziela 16 lutego 2020 VI Niedziela Zwykła

9:00

++ Irena /10/ i Bronisław Nikodem.

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha

Poniedziałek 17 lutego 2020 

17:00

Wtorek 18 lutego 2020 

17:00

Czwartek 20 lutego 2020 

17:00

Piątek 21 lutego 2020 

17:00

Sobota 22 lutego 2020 

17:00

Niedziela 23 lutego 2020 VII Niedziela Zwykła

9:00

++Teresa i Ignacy Wojtera

10:30

12:00

+Zenon Nikodem /1/.

Poniedziałek 24 lutego 2020 

17:00

Wtorek 25 lutego 2020 

17:00

Środa 26 lutego 2020 

Popielec

: 0

Środa Popielcowwa

17:00

Gajewo:

18:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Czwartek 27 lutego 2020 

17:00

Piątek 28 lutego 2020 

17:00

Droga Krzyżowa.

17:15

Sobota 29 lutego 2020 

17:00

Niedziela 1 marca 2020 I Niedziela Wielkiego Postu

9:00

W int. Kazimiery z okazji 80 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

9:45

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych - poświęcenie książeczek do nabożeństw.

10:30

12:00

++Emilia i Józef Wilk w r. śm.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja ewangelizacyjna: za katolików w Chinach.
Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.

Poniedziałek 2 marca 2020 

17:00

Wtorek 3 marca 2020 

17:00

Czwartek 5 marca 2020 

17:00

Piątek 6 marca 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Droga Krzyżowa.

17:15

Sobota 7 marca 2020 

17:00

Niedziela 8 marca 2020 II Niedziela Wielkiego Postu

9:00

++Franciszka i Józef Blatkiewicz

10:30

12:00

++Helena, Franciszek, Stanisław Kurowscy, Maria Fabiańczyk i Jan Bartyszak

Poniedziałek 9 marca 2020 

17:00

Wtorek 10 marca 2020 

17:00

Czwartek 12 marca 2020 

17:00

Piątek 13 marca 2020 

17:00

Droga Krzyżowa.

17:15

Sobota 14 marca 2020 

17:00

Niedziela 15 marca 2020 III Niedziela Wielkiego Postu

9:00

++Sabina, Leon, Eugeniusz i Jan Wysoczańscy, Janina i Waldemar Pokorscy.

10:30

12:00

++Ignacy i Zbigniew Szwarc

Poniedziałek 16 marca 2020 

17:00

Wtorek 17 marca 2020 

17:00

Czwartek 19 marca 2020 

Świętego Józefa

: 0

Odpust w Parafii św. Józefa w Trzcinnej

17:00

Piątek 20 marca 2020 

17:00

Droga Krzyżowa.

17:15

Sobota 21 marca 2020 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 22 marca 2020 IV Niedziela Wielkiego Postu

9:00

++Stanisław, Zbigniew, ++ rodzice i bracia ROBAK.

10:30

12:00

1. zarezerwowana - Salamucha.
2. +Szymańska Teodora

Poniedziałek 23 marca 2020 

17:00

Wtorek 24 marca 2020 

17:00

Czwartek 26 marca 2020 

17:00

Piątek 27 marca 2020 

17:00

Droga Krzyżowa.

17:15

Sobota 28 marca 2020 

17:00

Niedziela 29 marca 2020 V Niedziela Wielkiego Postu

9:00

++Ignacy i Teresa Wojtera.

10:30

12:00

- dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 30 marca 2020 

17:00

Wtorek 31 marca 2020 

17:00

Czwartek 2 kwietnia 2020 

17:00

Piątek 3 kwietnia 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Droga Krzyżowa.

17:15

Sobota 4 kwietnia 2020 

17:00

W int. Jakuba z okazji 5 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Niedziela 5 kwietnia 2020 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

: 0

Niedziela Palmowa

9:00

++Gołek i Piechota

10:30

12:00

++Wróblewscy Maria i Piotr, Laskowiec Katarzyna i Jan.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja powszechna: o wyzwolenie od uzależnień.
Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.

Triduum Paschalne:
Wielki Czwartek: Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 1800.
Wielki Piątek:
Post ścisły dla katolików. W Polsce oznacza spożycie w ciągu dnia wyłącznie jednego posiłku do syta i dwóch niepełnych (18-60 bez mięsa).
Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy od godziny 9oo
Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzę od godziny 9.3o
Liturgia Krzyża o 1800.
Zakończenie adoracji NS po sakramencie spowiedzi.
Wielka Sobota:
Adoracja Pana Jezusa od godziny 9oo
Poświęcenie pokarmów: Gajewo 10oo, Kretkowo 1015, Ściechów-Krzyż 103o, Ściechówek 1045, Jastrzębiec 11oo, Chłopiny 1115, Ściechów-Krzyż od jeziora 113o, Ściechów-sklep 1145, Ściechów-Kościół 12oo
Liturgia Wigilii Paschalnej o 20oo. Proszę o zabranie gromnic lub innych świec.
Niedziela Wielkanocna: Rezurekcja o 600 i Msza św. o godzinie 12oo.

Poniedziałek 6 kwietnia 2020 

17:00

Wtorek 7 kwietnia 2020 

17:00

Czwartek 9 kwietnia 2020 

Wielki czwartek

: 0

Wielki Czwartek

18:00

Żywy Różaniec: księża pracujący w naszej parafii - ks. Z. Bronisławski, ks. A. Kułaga, ks. S. Rukarz, ks. A. Łukaszewicz, ks. E. Zawada, ks. K. Łabiak, ks. J. Granitowski, ks. M. Rebisz, ks. F. Smagoń, ks. E. Kawa, ks. A. Maziarz, ks. A. Rasiński, ks. Tadeusz Giedrys, ks. Dariusz Doburzyński.

Piątek 10 kwietnia 2020 

Wielki piątek

: 0

Wielki Piątek

18:00

Adoracja Krzyża

Sobota 11 kwietnia 2020 

Wielka sobota

: 0

Wielka Sobota

10:00

Błogosławieństwo pokarmów

20:00

Z okazji 20 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Niedziela 12 kwietnia 2020 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

: 0

Wielkanoc

6:00

W 30 r. ślubu - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

9:00

Nie ma mszy

10:30

12:00

++Ludwik, Genowefa, i Ryszard Przybylscy.

Poniedziałek 13 kwietnia 2020 

Poniedziałek wielkanocny

9:00

zarezerwowana Kotermańska Wanda

10:30

12:00

++Józefa i Mieczysław oraz ich ++dzieci.

Wtorek 14 kwietnia 2020 

17:00

Czwartek 16 kwietnia 2020 

17:00

Piątek 17 kwietnia 2020 

17:00

Sobota 18 kwietnia 2020 

17:00

++Maria i Piotr Wróblewscy

Niedziela 19 kwietnia 2020 II Niedziela Wielkanocna

: 0

Odpust w Parafii św. Krzyża w Myśliborzu.

9:00

Wojciech Głos z okazji urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

+Marzanna Zarębska /1/.

Poniedziałek 20 kwietnia 2020 

17:00

Wtorek 21 kwietnia 2020 

17:00

Czwartek 23 kwietnia 2020 

17:00

Piątek 24 kwietnia 2020 

17:00

+Zygmunt Guzikowski /3/ - int. s. Marcina oraz z okazji urodzin zmarłego.

Sobota 25 kwietnia 2020 

16:00

W int Haliny i Andrzeja Nikodem - w 40 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej - int. dzieci.

17:00

++Maria i Michał Blatkiewicz

Niedziela 26 kwietnia 2020 III Niedziela Wielkanocna

9:00

++Stanisława Mazurek, Marianna i Zygmunt Zawistowscy, i ich ++rodzice.

10:30

12:00

++Stanisław /28/, Maria i Piotr Boduszek

Poniedziałek 27 kwietnia 2020 

17:00

Wtorek 28 kwietnia 2020 

17:00

Czwartek 30 kwietnia 2020 

17:00

Piątek 1 maja 2020 

10:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 2 maja 2020 

17:00

Niedziela 3 maja 2020 IV Niedziela Wielkanocna

: 0

Odpust w Parafii NMP Królowej Polski w Nowogródku i Golenicach.

9:00

W int. Filipa Światłowskiego z okazji 16 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

9:45

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

10:30

12:00

++Anna i Stefan Ostrowscy.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja ewangelizacyjna: za diakonów.
Módlmy się, aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogim, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.

Poniedziałek 4 maja 2020 

17:00

Wtorek 5 maja 2020 

17:00

Czwartek 7 maja 2020 

17:00

Piątek 8 maja 2020 

17:00

Sobota 9 maja 2020 

17:00

Niedziela 10 maja 2020 V Niedziela Wielkanocna

9:00

++Bogumił, Romana Sobczak, Zenona, Józef, Leszek Witman.

10:30

12:00

++Władysława Bukowicz, Ksawery Izdebski.

Poniedziałek 11 maja 2020 

17:00

Wtorek 12 maja 2020 

17:00

Czwartek 14 maja 2020 

17:00

Piątek 15 maja 2020 

17:00

Sobota 16 maja 2020 

17:00

Niedziela 17 maja 2020 VI Niedziela Wielkanocna

9:00

++Józef, Marianna Nijak, Łucja, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz.

10:30

12:00

+Maria Czeczot /8/.

Poniedziałek 18 maja 2020 

17:00

Wtorek 19 maja 2020 

17:00

Czwartek 21 maja 2020 

Wniebowstąpienie

17:00

Piątek 22 maja 2020 

17:00

Sobota 23 maja 2020 

17:00

+Ewa Głos z okazji dnia matki, ++Głos i Gawęda

Niedziela 24 maja 2020 Wniebowstąpienie Pańskie

9:00

++Józef /10/, Zuzanna /30/ Kowalscy

10:30

12:00

W intencji Joanny - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 25 maja 2020 

17:00

Wtorek 26 maja 2020 

17:00

Czwartek 28 maja 2020 

17:00

Piątek 29 maja 2020 

17:00

Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.

Sobota 30 maja 2020 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina z okazji minionych imienin zmarłego.

Niedziela 31 maja 2020 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

9:00

+Ryszard /13/.

10:30

12:00

I Komunia św. - w intencji dzieci i ich rodziców.

Poniedziałek 1 czerwca 2020 

NMP Matki Kościoła

17:00

Wtorek 2 czerwca 2020 

17:00

Czwartek 4 czerwca 2020 

17:00

Piątek 5 czerwca 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 6 czerwca 2020 

17:00

Niedziela 7 czerwca 2020 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

9:00

zarezerwowana Kotermańska Wanda

10:30

12:00

W int. Stanisławy Nikodem z okazji 89 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja ewangelizacyjna: o drogę serca.
Módlmy się, aby ci, którzy cierpią odnaleźli swoje drogi życia, pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa.

Poniedziałek 8 czerwca 2020 

17:00

Wtorek 9 czerwca 2020 

17:00

Czwartek 11 czerwca 2020 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

: 0

Boże Ciało

9:00

Rocznica I-ej Komunii św. - w intencji dzieci i ich rodziców.

11:00

Gajewo

Piątek 12 czerwca 2020 

17:00

Sobota 13 czerwca 2020 

: 0

św. Antoniego z Padwy

17:00

18:00

+ks. Antoni Maziarz - int. Żywego Różańca

Niedziela 14 czerwca 2020 XI Niedziela Zwykła

9:00

+Alfred Bednarz

10:30

12:00

Karolina i Michał Nikodem - w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 15 czerwca 2020 

17:00

Wtorek 16 czerwca 2020 

17:00

Czwartek 18 czerwca 2020 

17:00

Piątek 19 czerwca 2020 

: 0

Odpust w parafii NSPJ w Kierzkowie

17:00

Sobota 20 czerwca 2020 

17:00

Niedziela 21 czerwca 2020 XII Niedziela Zwykła

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

12:00

++Grzegorz i Paweł Głos /20/.

Poniedziałek 22 czerwca 2020 

17:00

Wtorek 23 czerwca 2020 

17:00

Czwartek 25 czerwca 2020 

17:00

Piątek 26 czerwca 2020 

17:00

Sobota 27 czerwca 2020 

17:00

Niedziela 28 czerwca 2020 XIII Niedziela Zwykła

9:00

W int Marcina z okazji 40 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

+Jan Zatylny

Poniedziałek 29 czerwca 2020 

Świętych Piotra i Pawła

17:00

Wtorek 30 czerwca 2020 

17:00

Czwartek 2 lipca 2020 

17:00

Piątek 3 lipca 2020 

10:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 4 lipca 2020 

17:00

Niedziela 5 lipca 2020 XIV Niedziela Zwykła

9:00

++Irena, Józef, Władysław Trepanowscy

10:30

12:00

W int. Piotra i Pawła - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja powszechna: za nasze rodziny.
Módlmy się, aby dzisiejszym rodzinom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz rada.

Poniedziałek 6 lipca 2020 

17:00

Wtorek 7 lipca 2020 

17:00

Czwartek 9 lipca 2020 

17:00

Piątek 10 lipca 2020 

17:00

Sobota 11 lipca 2020 

17:00

Niedziela 12 lipca 2020 XV Niedziela Zwykła

9:00

zarezerwowana Kotermańska Wanda

10:30

12:00

++ Stanisław i Marian Szabelscy

Poniedziałek 13 lipca 2020 

17:00

Wtorek 14 lipca 2020 

17:00

Czwartek 16 lipca 2020 

17:00

Piątek 17 lipca 2020 

17:00

Sobota 18 lipca 2020 

17:00

Niedziela 19 lipca 2020 XVI Niedziela Zwykła

9:00

+Edward Mikołajczyk i ++ rodzice.

10:30

12:00

++Józef, Marianna Nijak, Łucja, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz.

Poniedziałek 20 lipca 2020 

17:00

Wtorek 21 lipca 2020 

17:00

Czwartek 23 lipca 2020 

17:00

Piątek 24 lipca 2020 

17:00

Sobota 25 lipca 2020 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 26 lipca 2020 XVII Niedziela Zwykła

9:00

++Aleksander, Julia, Henryk, Stanisław BALA.

10:30

12:00

w pewnej intencji - int. Żywego Różańca

Poniedziałek 27 lipca 2020 

17:00

Wtorek 28 lipca 2020 

17:00

Czwartek 30 lipca 2020 

17:00

Piątek 31 lipca 2020 

17:00

Sobota 1 sierpnia 2020 

17:00

Niedziela 2 sierpnia 2020 XVIII Niedziela Zwykła

9:00

++Zenona, Józef, Leszek Witman.

10:30

12:00

Jarek Głos urodzinowa - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja powszechna: za ludzi morza.
Módlmy się za wszystkie osoby, które pracują oraz żyją na morzu, łącznie z marynarzami, rybakami oraz za ich rodziny.

Poniedziałek 3 sierpnia 2020 

17:00

Wtorek 4 sierpnia 2020 

17:00

Czwartek 6 sierpnia 2020 

17:00

Piątek 7 sierpnia 2020 

10:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 8 sierpnia 2020 

17:00

Niedziela 9 sierpnia 2020 XIX Niedziela Zwykła

9:00

++Kazimierz, Jan, Władysława Startek.

10:30

12:00

++Marianna i Józef Zięciak, Anna i Antoni Jakubowscy.

Poniedziałek 10 sierpnia 2020 

17:00

Wtorek 11 sierpnia 2020 

17:00

Czwartek 13 sierpnia 2020 

17:00

Piątek 14 sierpnia 2020 

17:00

Sobota 15 sierpnia 2020 

Wniebowzięcie NMP

: 0

Wniebowzięcie NMP - odpust parafialny.

9:00

++Helena i Lech Rogacewicz, Maria i Piotr, Regina, Franciszek, Kazimierz i Adam Żebrowscy.

10:30

15:00

1. ++Romana, Bogumił Sobczak, Zenona, Józef, Leszek Witman.
2. zarezerwowana - Salamucha.

Niedziela 16 sierpnia 2020 XX Niedziela Zwykła

9:00

+Stanisław Majchrzak /9/.

10:30

12:00

+Maria Boduszek /23/, Piotr i Stanisław.

Poniedziałek 17 sierpnia 2020 

17:00

Wtorek 18 sierpnia 2020 

17:00

Czwartek 20 sierpnia 2020 

17:00

Piątek 21 sierpnia 2020 

17:00

Sobota 22 sierpnia 2020 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 23 sierpnia 2020 XXI Niedziela Zwykła

9:00

++Jan, Barbara, Dominik Zatylny; Józef, Maria Kowal, Maria Błaszków.

10:30

12:00

W int. Patryka z okazji 30 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 24 sierpnia 2020 

17:00

Wtorek 25 sierpnia 2020 

17:00

Czwartek 27 sierpnia 2020 

17:00

Piątek 28 sierpnia 2020 

17:00

Sobota 29 sierpnia 2020 

17:00

+Ewa Głos /2/

Niedziela 30 sierpnia 2020 XXII Niedziela Zwykła

9:00

+Władysław Przybylski

10:30

12:00

+Krystyna Grzelak

Poniedziałek 31 sierpnia 2020 

17:00

Wtorek 1 września 2020 

17:00

Czwartek 3 września 2020 

17:00

Piątek 4 września 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 5 września 2020 

16:00

ślubna - Bednarczyk

Niedziela 6 września 2020 XXIII Niedziela Zwykła

9:00

++Władysława i Jan Bukowicz, Ksawery Izdebski.

10:30

12:00

++Michał i Maria Blatkiewicz.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja powszechna: o szacunek dla zasobów planety.
Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem.

Poniedziałek 7 września 2020 

17:00

Wtorek 8 września 2020 

17:00

Czwartek 10 września 2020 

17:00

Piątek 11 września 2020 

17:00

Sobota 12 września 2020 

17:00

Niedziela 13 września 2020 XXIV Niedziela Zwykła

9:00

W int. Michała Światłowskiego z okazji 21 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

++Krystyna /6/, Piotr i Jóżef.

Poniedziałek 14 września 2020 

: 0

Odpust w Parafii św. Krzyża w Myśliborzu.

17:00

Wtorek 15 września 2020 

17:00

Czwartek 17 września 2020 

17:00

Piątek 18 września 2020 

17:00

Sobota 19 września 2020 

17:00

Niedziela 20 września 2020 XXV Niedziela Zwykła

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

12:00

+Maria Michalik /15/.

Poniedziałek 21 września 2020 

17:00

Wtorek 22 września 2020 

17:00

Czwartek 24 września 2020 

17:00

Piątek 25 września 2020 

17:00

Sobota 26 września 2020 

17:00

Niedziela 27 września 2020 XXVI Niedziela Zwykła

9:00

W int. Krzysztofa - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

Urszula Głos urodzinowa - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 28 września 2020 

17:00

Wtorek 29 września 2020 

17:00

Czwartek 1 października 2020 

17:00

Piątek 2 października 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 3 października 2020 

17:00

Niedziela 4 października 2020 XXVII Niedziela Zwykła

9:00

Agnieszka i Mariusz Wolny w r. ślubu - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

+Janina Przybysz /2/.

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja ewangelizacyjna: za misję świeckich w Kościele.
Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu, w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.

Poniedziałek 5 października 2020 

17:00

Wtorek 6 października 2020 

17:00

Czwartek 8 października 2020 

17:00

Piątek 9 października 2020 

17:00

Sobota 10 października 2020 

17:00

Niedziela 11 października 2020 XXVIII Niedziela Zwykła

9:00

++Marianna, Józef Nijak, Łucja, Grażyna, Antoni, Mieczysław Kwaśniewicz.

10:30

12:00

W int. Martyny z okazji 8 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 12 października 2020 

17:00

Wtorek 13 października 2020 

17:00

Czwartek 15 października 2020 

17:00

Piątek 16 października 2020 

17:00

Sobota 17 października 2020 

17:00

Niedziela 18 października 2020 XXIX Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga i Jan Jurewicz, Walerian

10:30

12:00

+Bronisław Furtan /1/

Poniedziałek 19 października 2020 

17:00

Wtorek 20 października 2020 

17:00

Czwartek 22 października 2020 

17:00

Piątek 23 października 2020 

17:00

Sobota 24 października 2020 

17:00

+ks. Franciszek Smagoń - int. Żywego Różańca

Niedziela 25 października 2020 XXX Niedziela Zwykła

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

12:00

++Jan Buczkowski i Sylwia Grabska.

Poniedziałek 26 października 2020 

17:00

Wtorek 27 października 2020 

17:00

Czwartek 29 października 2020 

17:00

Piątek 30 października 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

17:00

Sobota 31 października 2020 

17:00

+Ewa Głos, ++Głos i Gawęda

Niedziela 1 listopada 2020 Uroczystość Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych

9:00

10:30

12:00

++Józef i Daniela Bednarczyk

Poniedziałek 2 listopada 2020 

Dzień Zaduszny

17:00

Gajewo

18:00

zarezerwowana Głos

Wtorek 3 listopada 2020 

17:00

Czwartek 5 listopada 2020 

17:00

Piątek 6 listopada 2020 

17:00

Sobota 7 listopada 2020 

17:00

Niedziela 8 listopada 2020 XXXII Niedziela Zwykła

9:00

++Władysław Przybylski, Marian, Stanisław, Ludwika (f) Stanisławscy.

10:30

12:00

++ zmarli członkowie rodzin wspólnoty Żywego Różańca

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja powszechna: sztuczna inteligencja.
Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia.

Poniedziałek 9 listopada 2020 

17:00

Wtorek 10 listopada 2020 

17:00

Środa 11 listopada 2020 

9:00

17:00

Nie ma mszy

Czwartek 12 listopada 2020 

17:00

Piątek 13 listopada 2020 

17:00

Sobota 14 listopada 2020 

17:00

Niedziela 15 listopada 2020 XXXIII Niedziela Zwykła

9:00

++Władysława i Marian Kotermańscy, Anna i Franciszek Klóska.

10:30

12:00

++ z rodziny

Poniedziałek 16 listopada 2020 

17:00

Wtorek 17 listopada 2020 

17:00

Czwartek 19 listopada 2020 

17:00

Piątek 20 listopada 2020 

17:00

Sobota 21 listopada 2020 

17:00

Niedziela 22 listopada 2020 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

12:00

++Kazimierz i Katarzyna Buczkowska.

Poniedziałek 23 listopada 2020 

17:00

Wtorek 24 listopada 2020 

17:00

Czwartek 26 listopada 2020 

17:00

Piątek 27 listopada 2020 

17:00

Sobota 28 listopada 2020 

17:00

Niedziela 29 listopada 2020 I Niedziela Adwentu

9:00

++Natalia /8/i Stefan Kwiatkowscy

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 30 listopada 2020 

17:00

Wtorek 1 grudnia 2020 

17:00

Czwartek 3 grudnia 2020 

17:00

Piątek 4 grudnia 2020 

17:00

Sobota 5 grudnia 2020 

17:00

Niedziela 6 grudnia 2020 II Niedziela Adwentu

9:00

+Zofia Czwarno

10:30

12:00

+Bronisław Furtan

12:45

Zmiana tajemnic Żywego Różańca:
Intencja ewangelizacyjna: za życie modlitwy.
Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była ożywiana przez Słowo Boże i przez życie modlitwy.

Poniedziałek 7 grudnia 2020 

17:00

Wtorek 8 grudnia 2020 

Niepokalanego Poczęcia NMP

17:00

Czwartek 10 grudnia 2020 

17:00

Piątek 11 grudnia 2020 

17:00

Sobota 12 grudnia 2020 

17:00

Niedziela 13 grudnia 2020 III Niedziela Adwentu

9:00

++Jan, Zofia Czwarnoa, Ludwik Blatkiewicz.

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 14 grudnia 2020 

17:00

Wtorek 15 grudnia 2020 

17:00

Czwartek 17 grudnia 2020 

17:00

Piątek 18 grudnia 2020 

17:00

Sobota 19 grudnia 2020 

17:00

Niedziela 20 grudnia 2020 IV Niedziela Adwentu

9:00

++Maria i Piotr Wroblewscy

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 21 grudnia 2020 

17:00

Wtorek 22 grudnia 2020 

17:00

Środa 23 grudnia 2020 

15:00

Chorzy z Najświętszym Sakramentem.

Czwartek 24 grudnia 2020 

17:00

Nie ma mszy

22:00

Gajewo

Piątek 25 grudnia 2020 

Boże Narodzenie

: 1

+Ryszard, ++Jaworskich i Haliczanowskich.

10:30

Gajewo:

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Sobota 26 grudnia 2020 

Świętej Rodziny i Św. Szczepana

9:00

zarezerwowana Kotermańska Wanda

10:30

Gajewo:

12:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 27 grudnia 2020 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

9:00

++Helena i Lech Rogacewicz.

10:30

12:00

zarezerwowana - Salamucha.

Poniedziałek 28 grudnia 2020 

17:00

Wtorek 29 grudnia 2020 

17:00

Czwartek 31 grudnia 2020 

17:00

++Helena, Franciszek, Stanisław Kurowscy, Maria Fabiańczyk i Jan Bartyszak