INTENCJE MSZY ŚW. 05/02/2023 - 31/12/2023

Niedziela 5 lutego 2023 V Niedziela Zwykła

9:00

Janina, Władysława, Marian Kotermańscy, Anna, Franciszek Klóska oraz ich ++rodzice.

10:30

12:00

+Ignacy Wiśniewski

Poniedziałek 6 lutego 2023 

17:00

Wtorek 7 lutego 2023 

17:00

Środa 8 lutego 2023 

17:00

Czwartek 9 lutego 2023 

17:00

Piątek 10 lutego 2023 

17:00

Sobota 11 lutego 2023 

17:00

+Janina Szwarc w 30 dzień po śmierci i pogrzebie.

Niedziela 12 lutego 2023 VI Niedziela Zwykła

9:00

+Zenon Nikodem.

10:30

12:00

++Franciszka, Wawrzyniec Salamucha, Janina, Józef Ptak

Poniedziałek 13 lutego 2023 

17:00

Wtorek 14 lutego 2023 

17:00

Środa 15 lutego 2023 

17:00

Czwartek 16 lutego 2023 

17:00

Piątek 17 lutego 2023 

17:00

Sobota 18 lutego 2023 

17:00

+Jacek Linkiewicz /1/.

Niedziela 19 lutego 2023 VII Niedziela Zwykła

9:00

Agnieszka, Wanda, Józef Fabiańczyk, Franciszek Błaszkiewicz.

10:30

12:00

++Irena i Bronisław Nikodem.

Poniedziałek 20 lutego 2023 

17:00

Wtorek 21 lutego 2023 

17:00

Środa 22 lutego 2023 

Popielec

16:30

Gajewo

18:00

Czwartek 23 lutego 2023 

17:00

Piątek 24 lutego 2023 

17:00

Sobota 25 lutego 2023 

17:00

Niedziela 26 lutego 2023 I Niedziela Wielkiego Postu

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

12:00

++Józef Graczyk, Maria i Jóżef Graczyk

Poniedziałek 27 lutego 2023 

17:00

Wtorek 28 lutego 2023 

17:00

Środa 1 marca 2023 

17:00

Czwartek 2 marca 2023 

17:00

Piątek 3 marca 2023 

17:00

Sobota 4 marca 2023 

17:00

Niedziela 5 marca 2023 II Niedziela Wielkiego Postu

9:00

++Jan, Maria i Adam Hamerla.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 6 marca 2023 

17:00

Wtorek 7 marca 2023 

17:00

Środa 8 marca 2023 

17:00

Czwartek 9 marca 2023 

17:00

Piątek 10 marca 2023 

17:00

Sobota 11 marca 2023 

17:00

Niedziela 12 marca 2023 III Niedziela Wielkiego Postu

9:00

++Teresa i Ignacy Wojtera.

10:30

12:00

++Emilia i Józef Wilk

Poniedziałek 13 marca 2023 

17:00

Wtorek 14 marca 2023 

17:00

Środa 15 marca 2023 

17:00

Czwartek 16 marca 2023 

17:00

Piątek 17 marca 2023 

17:00

Sobota 18 marca 2023 

17:00

Niedziela 19 marca 2023 IV Niedziela Wielkiego Postu

Świętego Józefa - Odpust Trzcinna

9:00

+Ignacy Szwarc /10/, Janina i syn Zbigniew.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 20 marca 2023 

17:00

Wtorek 21 marca 2023 

17:00

Środa 22 marca 2023 

Rocznica śmierci +ks. Zygmunta Bronisławskiego (+1959)

17:00

Czwartek 23 marca 2023 

17:00

Piątek 24 marca 2023 

17:00

Sobota 25 marca 2023 

17:00

Niedziela 26 marca 2023 V Niedziela Wielkiego Postu

Rocznica śmierci +ks. Eugeniusza Kawy (+1999)

9:00

+Boduszek.

10:30

12:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Poniedziałek 27 marca 2023 

17:00

Wtorek 28 marca 2023 

17:00

Środa 29 marca 2023 

17:00

Czwartek 30 marca 2023 

17:00

Piątek 31 marca 2023 

17:00

Sobota 1 kwietnia 2023 

17:00

Niedziela 2 kwietnia 2023 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

9:00

zar. Kotermańscy.

10:30

12:00

+Teofil Grzybowski

Poniedziałek 3 kwietnia 2023 

17:00

Wtorek 4 kwietnia 2023 

17:00

Środa 5 kwietnia 2023 

Rocznica śmierci +ks. Józefa Granitowskiego (+1982)

17:00

Czwartek 6 kwietnia 2023 

Wielki czwartek

17:00

18:00

++księża naszej parafii - Żywy Różaniec.

Piątek 7 kwietnia 2023 

Wielki piątek

17:00

18:00

Liturgia Wielkiego Piątku

Sobota 8 kwietnia 2023 

Wielka sobota

17:00

22:00

Wigilia Paschalna

22:00

++Henryk i Genowefa Nowiccy, Janina i Edward Nowak.

Niedziela 9 kwietnia 2023 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

8:00

Gjewo

9:00

++Maria, Piotr, Regina, Kazimierz, Franciszek i Adam Żebrowscy.

12:00

++Irena, Stanisław Kryniccy, Stanisław Tarnowy, Zbigniew Wróblewski.

Poniedziałek 10 kwietnia 2023 

Poniedziałek wielkanocny

9:00

zarezerwowana

12:00

zar. Ostrowscy.

Wtorek 11 kwietnia 2023 

17:00

Środa 12 kwietnia 2023 

17:00

Czwartek 13 kwietnia 2023 

17:00

Piątek 14 kwietnia 2023 

17:00

Sobota 15 kwietnia 2023 

17:00

Niedziela 16 kwietnia 2023 II Niedziela Wielkanocna

9:00

W int. Wojciecha Głos - urodzinowa.

10:30

12:00

++Maria Blatkiewicz /20/, Michał i ich rodzice.

Poniedziałek 17 kwietnia 2023 

17:00

Wtorek 18 kwietnia 2023 

17:00

Środa 19 kwietnia 2023 

17:00

Czwartek 20 kwietnia 2023 

17:00

Piątek 21 kwietnia 2023 

17:00

Sobota 22 kwietnia 2023 

17:00

Niedziela 23 kwietnia 2023 III Niedziela Wielkanocna

9:00

++Stanisław /3/, Piotr i Maria Boduszek, Jadwiga, Jan i Walerian Jurewicz.

10:30

12:00

+Zygmunt Guzikowski /6/ oraz z okazji urodzin - int. s. Marcina.

Poniedziałek 24 kwietnia 2023 

17:00

Wtorek 25 kwietnia 2023 

17:00

Środa 26 kwietnia 2023 

17:00

Czwartek 27 kwietnia 2023 

17:00

Piątek 28 kwietnia 2023 

17:00

Sobota 29 kwietnia 2023 

17:00

Niedziela 30 kwietnia 2023 IV Niedziela Wielkanocna

9:00

W int. Filipa Światłowskiego z okazji 19 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

++Maria i Piotr Wróblewscy i ich ++ rodzice

Poniedziałek 1 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Wtorek 2 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Środa 3 maja 2023 

Królowej Polski - Odpust Golenice i Nowogródek Pom.

9:00

rezerwowana Sobczak.

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Czwartek 4 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Piątek 5 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Sobota 6 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Niedziela 7 maja 2023 V Niedziela Wielkanocna

9:00

zarezerwowana

10:30

12:00

+Józef Górny /28/.

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Poniedziałek 8 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Wtorek 9 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Środa 10 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Czwartek 11 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Piątek 12 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Sobota 13 maja 2023 

17:00

rezerwowana Sobczak.

17:30

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Niedziela 14 maja 2023 VI Niedziela Wielkanocna

9:00

+Maria Czeczot

10:30

12:00

++Zofia i Henryk Żurawscy, Zofia i Franciszek Nowak.

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Poniedziałek 15 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Wtorek 16 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Środa 17 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Czwartek 18 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Piątek 19 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Sobota 20 maja 2023 

17:00

17:30

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Niedziela 21 maja 2023 Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie

9:00

++Ksawery Izdebski, Władysława i Jan Bukowicz.

10:30

12:00

++Zuzanna, Józef Kowalscy.

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Poniedziałek 22 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Wtorek 23 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Środa 24 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Czwartek 25 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Piątek 26 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Sobota 27 maja 2023 

17:00

+Zygmunt Guzikowski imieninowa - int. s. Marcina.

17:30

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Niedziela 28 maja 2023 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

9:00

++Walerian /3/, Jadwiga i Jan Jurewicz, Maria, Piotr i Stanisław Boduszek.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Poniedziałek 29 maja 2023 

NMP Matki Kościoła

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Wtorek 30 maja 2023 

17:00

+Jadwiga Jurewicz - gregorianka

Środa 31 maja 2023 

17:00

Czwartek 1 czerwca 2023 

17:00

Piątek 2 czerwca 2023 

17:00

Sobota 3 czerwca 2023 

12:00

I Komunia święta.

Niedziela 4 czerwca 2023 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

9:00

zarezerwowana

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 5 czerwca 2023 

17:00

Wtorek 6 czerwca 2023 

17:00

Środa 7 czerwca 2023 

17:00

Czwartek 8 czerwca 2023 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

9:00

Rocznica I Komunii świętej

11:00

Gajewo:

Piątek 9 czerwca 2023 

17:00

Sobota 10 czerwca 2023 

17:00

Niedziela 11 czerwca 2023 X Niedziela Zwykła

9:00

++Irena, Józef, Władysław Trepanowscy, Marianna i Zygmunt Zawistowscy, ++ rodzice.

10:30

12:00

+Jan Buczkowski.

Poniedziałek 12 czerwca 2023 

17:00

Wtorek 13 czerwca 2023 

Odpust parafialny ku czci św. Antoniego w Ściechowie

18:00

+Antoni Maziarz - Żywy Różaniec.

Środa 14 czerwca 2023 

17:00

Czwartek 15 czerwca 2023 

17:00

Piątek 16 czerwca 2023 

17:00

ślubna

Sobota 17 czerwca 2023 

17:00

Niedziela 18 czerwca 2023 XI Niedziela Zwykła

9:00

++Grzegorz i Paweł Głos.

10:30

12:00

++Michał i maria BLatkiewicz, i ich rodzice.

Poniedziałek 19 czerwca 2023 

17:00

Wtorek 20 czerwca 2023 

17:00

Środa 21 czerwca 2023 

17:00

Czwartek 22 czerwca 2023 

17:00

Piątek 23 czerwca 2023 

17:00

Sobota 24 czerwca 2023 

św. Jana Chrzciciela - odpust w Kolegiacie Myśliborskiej

17:00

+Damian Klóska 919.

Niedziela 25 czerwca 2023 XII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Piotra i Pawła - z okazji imienin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

+Zygmunt Guzikowski imieninowa - int. s. Marcina. ++Władysława i Jan Kawalec, Jan Rybczyński.

Poniedziałek 26 czerwca 2023 

17:00

Wtorek 27 czerwca 2023 

17:00

Środa 28 czerwca 2023 

17:00

Czwartek 29 czerwca 2023 

Świętych Piotra i Pawła

17:00

Piątek 30 czerwca 2023 

17:00

Sobota 1 lipca 2023 

17:00

Niedziela 2 lipca 2023 XIII Niedziela Zwykła

9:00

++Maria /26/, Piotr i Stanisław Boduszek, Jadwiga, Jan i Walerian Jurewicz.

10:30

12:00

+Józefa Wróblewska.

Poniedziałek 3 lipca 2023 

17:00

Wtorek 4 lipca 2023 

17:00

Środa 5 lipca 2023 

Rocznica śmierci +ks. Aleksandra Łukaszewicza (+1979)

17:00

Czwartek 6 lipca 2023 

17:00

Piątek 7 lipca 2023 

17:00

Sobota 8 lipca 2023 

17:00

+Jóżef Graczyk /5/.

Niedziela 9 lipca 2023 XIV Niedziela Zwykła

9:00

+Marian i Stanisław Szabelski

10:30

12:00

zarezerwowana Sobczak

Poniedziałek 10 lipca 2023 

17:00

Wtorek 11 lipca 2023 

17:00

Środa 12 lipca 2023 

17:00

Czwartek 13 lipca 2023 

17:00

Piątek 14 lipca 2023 

17:00

Sobota 15 lipca 2023 

16:00

Z okazji 25 sakramentu małżeństwa w int. Joanny I Krzysztofa

17:00

Niedziela 16 lipca 2023 XV Niedziela Zwykła

9:00

++Jan /36/, Jadwiga i Walerian Jurewicz, Maria, Piotr, i Stanisław Boduszek.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 17 lipca 2023 

17:00

Wtorek 18 lipca 2023 

17:00

Środa 19 lipca 2023 

17:00

Czwartek 20 lipca 2023 

17:00

Piątek 21 lipca 2023 

17:00

Sobota 22 lipca 2023 

17:00

+Zygmunt Guzikowski imieninowa - int. s. Marcina.

Niedziela 23 lipca 2023 XVI Niedziela Zwykła

9:00

zarezerwowana

10:30

12:00

w pewnej intencji - Żywy Różaniec.

Poniedziałek 24 lipca 2023 

Rocznica śmierci +ks. Antoniego Maziarza (+1997)

17:00

Wtorek 25 lipca 2023 

17:00

Środa 26 lipca 2023 

17:00

Czwartek 27 lipca 2023 

17:00

Piątek 28 lipca 2023 

17:00

Sobota 29 lipca 2023 

17:00

rezerwowana Sobczak.

Niedziela 30 lipca 2023 XVII Niedziela Zwykła

9:00

W int. Jarosława Głos - urodzinowa.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 31 lipca 2023 

17:00

Wtorek 1 sierpnia 2023 

17:00

Środa 2 sierpnia 2023 

17:00

Czwartek 3 sierpnia 2023 

17:00

Piątek 4 sierpnia 2023 

17:00

Sobota 5 sierpnia 2023 

17:00

++Władysława, Jan, Kazimierz Startek,

Niedziela 6 sierpnia 2023 XVIII Niedziela Zwykła

9:00

zar. Kotermańscy.

10:30

12:00

+Sylwia Grabska.

Poniedziałek 7 sierpnia 2023 

17:00

Wtorek 8 sierpnia 2023 

17:00

Środa 9 sierpnia 2023 

17:00

Czwartek 10 sierpnia 2023 

17:00

Piątek 11 sierpnia 2023 

17:00

Sobota 12 sierpnia 2023 

17:00

Niedziela 13 sierpnia 2023 XIX Niedziela Zwykła

9:00

zar. Kotermańscy.

10:30

12:00

+Natalia Kwiatkowska /11/ oraz mąż Stefan.

Poniedziałek 14 sierpnia 2023 

17:00

Wtorek 15 sierpnia 2023 

Odpust Parafialny ku czci Matki Najświętszej w Jej Kochawińskim Wizerunku.

9:00

++Anna i Antoni Jakubowscy, Marianna, Józef i Jan Zięciak.

15:00

++Hamerla Jan, Adam, Maria, - int. Leszka i Janusza.

15:00

++Janus Jan i Michalina, Tersa, Zygmunt, Mazurek Renata.

15:00

Dziękczynna w int. Wspólnot Żywego Różańca z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich, którzy tę wspólnotę tworzą.

15:00

Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny

15:00

++Romana i Bogumił Sobczak, Zenona, Józef i Leszek Witman, Mieczysław Tomkiewicz.

17:00

Środa 16 sierpnia 2023 

17:00

Czwartek 17 sierpnia 2023 

17:00

Piątek 18 sierpnia 2023 

17:00

Sobota 19 sierpnia 2023 

17:00

Niedziela 20 sierpnia 2023 XX Niedziela Zwykła

9:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 21 sierpnia 2023 

17:00

Wtorek 22 sierpnia 2023 

17:00

Środa 23 sierpnia 2023 

17:00

Czwartek 24 sierpnia 2023 

17:00

Piątek 25 sierpnia 2023 

17:00

Sobota 26 sierpnia 2023 

17:00

W int. Karoliny i Łukasza - w 20 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Niedziela 27 sierpnia 2023 XXI Niedziela Zwykła

9:00

+Krystyna Grzelak

10:30

++Ewa Głos /5/, i z rodziny Głos i Gawęda.

12:00

zar. Nowak

Poniedziałek 28 sierpnia 2023 

17:00

Wtorek 29 sierpnia 2023 

17:00

Środa 30 sierpnia 2023 

17:00

Czwartek 31 sierpnia 2023 

17:00

Piątek 1 września 2023 

17:00

Sobota 2 września 2023 

17:00

Niedziela 3 września 2023 XXII Niedziela Zwykła

9:00

+Teofil Grzybowski

10:30

12:00

Agnieszka i Zbigniew - - w ... rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

Poniedziałek 4 września 2023 

17:00

Wtorek 5 września 2023 

17:00

Środa 6 września 2023 

17:00

Czwartek 7 września 2023 

17:00

Piątek 8 września 2023 

17:00

Sobota 9 września 2023 

17:00

Niedziela 10 września 2023 XXIII Niedziela Zwykła

9:00

zarezerwowana

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 11 września 2023 

17:00

Wtorek 12 września 2023 

17:00

Środa 13 września 2023 

17:00

Czwartek 14 września 2023 

Podwyższenie Krzyża św. - odpust w Myśliborzu

17:00

Piątek 15 września 2023 

17:00

Sobota 16 września 2023 

17:00

Niedziela 17 września 2023 XXIV Niedziela Zwykła

9:00

Michał Światłowski z okazji 24 urodzin - dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

10:30

12:00

+Janina Przybysz

Poniedziałek 18 września 2023 

17:00

Wtorek 19 września 2023 

17:00

Środa 20 września 2023 

17:00

Czwartek 21 września 2023 

17:00

Piątek 22 września 2023 

17:00

Sobota 23 września 2023 

17:00

++Franciszka i Tadeusz Żarczyńscy.

Niedziela 24 września 2023 XXV Niedziela Zwykła

9:00

W int. Urszuli Głos - urodzinowa.

10:30

12:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Poniedziałek 25 września 2023 

17:00

Wtorek 26 września 2023 

17:00

Środa 27 września 2023 

17:00

Czwartek 28 września 2023 

17:00

Piątek 29 września 2023 

17:00

Sobota 30 września 2023 

17:00

Niedziela 1 października 2023 XXVI Niedziela Zwykła

9:00

+Dariusz Mak /13/

10:30

12:00

+Maria Michalik

Poniedziałek 2 października 2023 

17:00

Wtorek 3 października 2023 

17:00

Środa 4 października 2023 

17:00

Czwartek 5 października 2023 

17:00

Piątek 6 października 2023 

17:00

Sobota 7 października 2023 

17:00

++Michalina i Tadeusz Kurowscy,

Niedziela 8 października 2023 XXVII Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga i Stanisław Kwiatkowscy.

10:30

12:00

+Bronisław Furtan

Poniedziałek 9 października 2023 

17:00

Wtorek 10 października 2023 

17:00

Środa 11 października 2023 

17:00

Czwartek 12 października 2023 

17:00

Piątek 13 października 2023 

17:00

Sobota 14 października 2023 

17:00

Niedziela 15 października 2023 XXVIII Niedziela Zwykła

Rocznica śmierci +ks. Franciszka Smagonia (+1994)

9:00

rezerwowana Sobczak.

10:30

12:00

+Francisszk Smagoń - Żywy Różaniec.

Poniedziałek 16 października 2023 

17:00

Wtorek 17 października 2023 

17:00

Środa 18 października 2023 

17:00

Czwartek 19 października 2023 

Rocznica śmierci +ks. Tadeusza Giedrysa (+2020)

17:00

Piątek 20 października 2023 

17:00

Sobota 21 października 2023 

17:00

Niedziela 22 października 2023 XXIX Niedziela Zwykła

9:00

++Jadwiga, Jóżef, Waldemar, Andrzej, Henryka Śliwczyńscy; Marianna Nowak, Anna Kacprzak.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 23 października 2023 

17:00

Wtorek 24 października 2023 

17:00

Środa 25 października 2023 

17:00

Czwartek 26 października 2023 

17:00

Piątek 27 października 2023 

15:00

ślubna Patrycja

Sobota 28 października 2023 

17:00

+Zygmunt Guzikowski - int. s. Marcina.

Niedziela 29 października 2023 XXX Niedziela Zwykła

9:00

++Ewa Głos, i z rodziny Głos i Gawęda.

10:30

12:00

+Jan Bednarski /15/.

Poniedziałek 30 października 2023 

17:00

Wtorek 31 października 2023 

17:00

Środa 1 listopada 2023 

Wszystkich Świętych - Nakazane

9:00

12:00

++Maria Czeczot, Grzegorz i Paweł Głos.

Czwartek 2 listopada 2023 

Dzień Zaduszny

16:30

Gajewo

18:00

++Henryk /3/ i Genowefa Nowiccy, Janina i Edward Nowak.

Piątek 3 listopada 2023 

17:00

Sobota 4 listopada 2023 

17:00

Niedziela 5 listopada 2023 XXXI Niedziela Zwykła

9:00

zar. Kotermańscy.

10:30

12:00

W int. zmarłych z rodzin wspólnoty Żywego Różńca. - int. Żywego Różańca.

Poniedziałek 6 listopada 2023 

17:00

zar. Ostrowscy.

Wtorek 7 listopada 2023 

17:00

Środa 8 listopada 2023 

17:00

Czwartek 9 listopada 2023 

17:00

Piątek 10 listopada 2023 

17:00

Sobota 11 listopada 2023 

17:00

Niedziela 12 listopada 2023 XXXII Niedziela Zwykła

9:00

++Anna i Franciszek Klóska

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 13 listopada 2023 

17:00

Wtorek 14 listopada 2023 

17:00

Środa 15 listopada 2023 

17:00

Czwartek 16 listopada 2023 

17:00

Piątek 17 listopada 2023 

17:00

Sobota 18 listopada 2023 

17:00

Niedziela 19 listopada 2023 XXXIII Niedziela Zwykła

9:00

++Władysława, Marian otermańscy, Anna, Franciszek Klóska,.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 20 listopada 2023 

17:00

Wtorek 21 listopada 2023 

17:00

Środa 22 listopada 2023 

17:00

Czwartek 23 listopada 2023 

17:00

Piątek 24 listopada 2023 

17:00

Sobota 25 listopada 2023 

16:00

W int. Zofii i Bolesława - w 55 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże bł., przez orędownictwo MB Kochawińskiej.

17:00

Niedziela 26 listopada 2023 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

9:00

+Zygmunt Guzikowski imieninowa - int. s. Marcina. ++Władysława i Jan Kawalec, Jan Rybczyński.

10:30

12:00

++Katarzyna, Kazimierz Buczkowscy.

Poniedziałek 27 listopada 2023 

17:00

Wtorek 28 listopada 2023 

17:00

Środa 29 listopada 2023 

17:00

Czwartek 30 listopada 2023 

17:00

Piątek 1 grudnia 2023 

17:00

Sobota 2 grudnia 2023 

17:00

Niedziela 3 grudnia 2023 I Niedziela Adwentu

9:00

++Halina /8/, Józefa, Wojciech, Czesław Blatkiewicz.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.

Poniedziałek 4 grudnia 2023 

17:00

Wtorek 5 grudnia 2023 

17:00

Środa 6 grudnia 2023 

Rocznica śmierci +ks. Stanisława Rukasza (+1967)

17:00

Czwartek 7 grudnia 2023 

17:00

Piątek 8 grudnia 2023 

Niepokalanego Poczęcia NMP

17:00

Sobota 9 grudnia 2023 

17:00

Niedziela 10 grudnia 2023 II Niedziela Adwentu

9:00

+Bednarscy

10:30

12:00

++Mieczyslawa, Janina, Wladyslawa, Marian Roźniata.

Poniedziałek 11 grudnia 2023 

17:00

Wtorek 12 grudnia 2023 

17:00

Środa 13 grudnia 2023 

17:00

Czwartek 14 grudnia 2023 

urodziny Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga

17:00

Piątek 15 grudnia 2023 

17:00

Sobota 16 grudnia 2023 

17:00

Niedziela 17 grudnia 2023 III Niedziela Adwentu

urodziny Ksiądz Biskup Henryk Wejman

9:00

10:30

12:00

++Maria i Piotr Wróblewscy i ich rodzice.

Poniedziałek 18 grudnia 2023 

17:00

Wtorek 19 grudnia 2023 

17:00

Środa 20 grudnia 2023 

rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Henryka Wejmana

17:00

Czwartek 21 grudnia 2023 

17:00

Piątek 22 grudnia 2023 

17:00

Sobota 23 grudnia 2023 

17:00

Niedziela 24 grudnia 2023 IV Niedziela Adwentu

9:00

zar. Kotermańscy.

10:30

12:00

Poniedziałek 25 grudnia 2023 

Boże Narodzenie

: 5

12:00

+Zygmunt Guzikowski imieninowa - int. s. Marcina.

17:00

Wtorek 26 grudnia 2023 

Św. Szczepana

9:00

zarezerwowana

12:00

+Janina Przybysz

17:00

Środa 27 grudnia 2023 

17:00

Czwartek 28 grudnia 2023 

17:00

Piątek 29 grudnia 2023 

17:00

Sobota 30 grudnia 2023 

17:00

Niedziela 31 grudnia 2023 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

9:00

++Helena Gorna /1/, Maria, Piotr, Stanisław Boduszek, Jadwiga, Jan, Walerian Jurewicz.

10:30

12:00

zarezerwowana Salamucha.