Ks. Tadeusz Giedrys urodził się 20 października 1961 r. w Szczecinie.Święcenia kapłańskie przyjął 18 czerwca 1989 r.
 
 
 
 
 
 
Posługiwał w następujących parafiach:
 
Dębno, św. Antoniego  - 03.07.1989 - 16.07.1990 - wikariusz
Szczecin, Matki Bożej Jasnogórskiej - 16.07.1990 - 01.07.1991 - wikariusz
Szczecin,  Świętej Rodziny - 01.07.1991 - 01.07.1992 - wikariusz
Gryfino, Niepokalanego Serca NMP - 01.07.1992 - 20.04.1996 - wikariusz
Barlinek,  św. Bonifacy - 20.04.1996 - 01.07.1997 - pomoc duszpasterska
Szczecin św. Stanisława Biskupa - 01.07.1997 - 01.09.1997 - pomoc duszpasterska
Szczecin Miłosierdzia Bożego - 01.09.1997 - 21.08.1999 - wikariusz
Ściechów - 21.08.1999 - 01.08.2003 - proboszcz
Runowo, św.Tomasza - 01.08.2003 - 25.08.2008 - proboszcz
Dolice - 25.08.2008 - 25.11.2015 - proboszcz
Lubanowo - 25.11.2015 - 19.10.2020 - proboszcz
 
8 września 2008 r. mianowany kanonikiem gremialnym Stargardzkiej Kapituły Kolegiackiej
Z żalem, ale i z nadzieją wypływającą z wiary w zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że zmarł dnia 19 października 2020 r., w wieku 59 lat, z powodu współistnienia covid-19 z innymi chorobami.
Polecajmy śp. Księdza Kanonika Tadeusza Giedrysa Bożemu Miłosierdziu.