ks. Antoni Maziarz - proboszcz naszej parafii. ur. 1933-04-17 Zmarł: 1997-07-24. Pochowany przed naszą świątynią  W kapłaństwie przeżył 40 lat. Polecajmy zmarłego kapłana Bożemu Miłosierdziu.

 

Pracował m.in.:

  1. Parafia p.w. MBNP w Witnicy (1957-59) - wikariusz

  2. od 18.08.1962 do 01.07.1963 Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Świętej w Gubinie - wikariusz.

 
 
IMG 4212