Eugeniusz Kawa ur. 24.12.1927r. w Krzeszowie. Pochodził z rodziny rolniczej. Do Wyższego Seminarium Duchownego w Gorzowie wstąpił w 1951r. a święcenia kapłańskie przyjął w 1954r. Zmarł 26 marca 1999r.

Proboszczem naszej parafii był w 1992r.

 

 

 

 

Wcześniej:

Pracował m.in.:

  1. od 5.08.1954 - wikariusz w Jesionowie k. Pyrzyc
  2. od 10.07.1958 - wikariusz w Chojnie
  3. od 1968 r. proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Lipianach.