ur. 1911-03-23 Zmarł: 1982-04-05 | w kapłaństwie: 43 lata

W naszej parafii od 1.12.1965r. do 2.11.1970r.

  1. W latach 1949–1953 proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Ostaszewie (wymaga weryfikacji)
  2. Od lipca 1958 do września 1959 samodzielny wikariusz w nowotworzonej parafii w Nowym Warpnie
  3. W 1979r. odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi z okazji 35 lecia powstania PRL-u
  4. Kościół garnizonowy św. Wojciecha w Szczecinie w latach 1969 - 1982 - pracował jako spowiednik i pomoc duszpasterska.