Co roku, w Wieki Czwartek, wspominamy naszych duszpasterzy we Mszy św. Wieczerzy Pańskiej dzięki intencjom wspólnoty Żywego Różańca.

Zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu a posługującym wypraszamy Boże błogosławieństwo w wypełnianiu swojego powołania.

Poniżej linki do not biograficznych i zdjęcia z kroniki parafialnej upamiętniające duszpasterską działalność naszych administartorów i proboszczów.

kapłan1

+ks. Zygmunt Bronisławski 23.10.1957r. – 22.03.1959r. - administrator

+ks. Aleksander Kułaga  - opiekun parafii na czas wakatu

+ks. Stanisław Rukasz – 10.06.1959r. – 1.07.1960r. – administrator

+ks. Aleksander Łukaszewicz – 8.06.1960r. – 17.04.1961r.– administrator

+ks. Edward Zawada – 10.04.1961r. – 22.06.1961r. – wikariusz

+ks. Kazimierz Łabiak – 22.06.1961r. – 1.12.1965r. administrator

+ks. Józef Granitowski – 1.12.1965r. – 2.11.1970r. administrator

(?)ks. Michał Rębisz – 2.11.1970r. – 4.02.1972r. – administrator

+ks.Franciszek Smagoń – 4.12.1971r. – 4.02.1972r. – wikariusz substytut

+ks.Franciszek Smagoń – 4.02.1972 – 24.03.1972r. – wikariusz zarządca

+ks.Franciszek Smagoń – 24.03.1972r. – ?1992r.– administrator

+ks.Eugeniusz Kawa – ?1992r. – 28.08.1992r. – proboszcz

+ks.Antoni Maziarz – 28.08.1992r. – 24.07.1997r. - proboszcz

Ks. Andrzej Rasiński – 28.07.1997r. – 21.08.1999r. – proboszcz

+ks. Tadeusz Giedrys – 21.08.1999r. – 1.08.2003r. – proboszcz

Ks. Dariusz Doburzyński – 1.08.2003r. – 16.08.2010r. – proboszcz

Ks. Krzysztof Jarzynka – 16.08.2010r. – do dzisiaj – proboszcz